Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Znalecký posudek na správné vyhotovení zubních implantátů - Zubní implantáty - Diskuze

Znalecký posudek na správné vyhotovení zubních implantátů

Znalecký posudek na správné vyhotovení zubních implantátů

Danca  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den, mohla bych poprosit o radu, kde a jak získat znalecký posudek na správné vyhotovení zubních implantátů a nasazení korunek? Nevím, kde bych tuto informaci mohla najít. Mám zaveden dvojimplantát místo dvou zubů (02/2018) a tento měsíc (11/2020) se ulomily šrouby, na kterých byla dvoukorunka upevněna. Teď mi složitě vyndavají zalomené šrouby z implantatů. Všechny zákroky dost bolí, sice zatím nic neplatím, ale ráda bych znala ještě názor někoho jiného. Teď mám v puse opět plno stehů. Jeden zalomený šroub se vyndat povedlo, druhý ne a čeká se na určitou sadu pro tyto případy od výrobce.
Na můj dotaz, jak se to může stát, že se zlomí titanové šrouby, mi je vyhýbavě odpovězeno, že se to může stát apod.
Moc děkuji za radu/informace, DZ
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Bohužel jako prezident komory nemohu, byť jsem znalec. Možnosti máte dvě- zadarmo požádat formou stížností Komoru- informace na XXXXXXX nebo si najmout znalce pro eventuelní soud - seznam znalců mají soudy a jde dohledat na internetu.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Bohužel server smazal kontakt na Komoru- tedy jděte na stránky ČSK, snad to nesmažou.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí