Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní implantât a korunka - jaký vybrat - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní implantât a korunka - jaký vybrat

Zubní implantât a korunka - jaký vybrat

slepamarta  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , praskl mi zub pod korunkou ,již druhou na stejném místě :( , ikdyž tam ani jedna pořádně neseděla , zub při čištění mezizub kartáčkem a irigátorem fakt nevoněl , při druhé korunce vznikla furkace , ta už byla dělaná jiným lékařem (ta první hodně moc bolela a musela být odstraněna ), dělali se mi tam hnisavé bulky, praskaly a opět nevoněly . Nakonec došlo ,že zub prasknul a korunka z úst vyskočila . Zbytek zubu byl vyřezán , dáseň zašita a doporučen implantát , nyní tedy oťukávám terén a zjišťuji možnosti . Kost i dáseň byly ořezány kuli druhé korunce a tak prý kosti moc není . Doporučen Straumann či Dentis , nevím jak se orientovat , člověk spíš věří Švýcarům, než Korejcům ....... ale cena je dosti rozdílná . Moje zubařka dělá pouze tyto dva , má na to nástroje . Tedy implantát má udělat někdo jiný a ona dodělá korunky , chodím k ní dlouho , jsem celkem spokojena , chodíme celá rodina , a nevím teď co si uplně počít . Je nějaký rozdíl kvalitativní a cenový si nechat dělat implantát jinde a korunku u svého Mudr , či lepší si to nechat udělat na jednom místě , tedy tam kde udělají ten implantát ? jsem opravdu bezradná , ten zub ,nyní nezub se mě natrápil 10let a chci opravdu kvalitu a už žádný problém , a nejsem Rothschild, bohužel. Jsem z okolí Prahy a jedná se o 6tku dole . Děkuji za poradu
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den,
ideální je ošetření od jedné osoby, ale pokud dva spolupracují dobře, není s tím problém. Na značce implantátu moc nezáleží, tak neplaťte zbytečně mnoho. Klíčové je mít zkušeného a dobrého lékaře, který implantát zavádí. doc. Šmucler
Pavla2  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den pane doktore,mám dotaz.Na kolik Kč u Vás vyjde zavedení 2 implantátů - 4 dole vlevo i vpravo,včetně ker.korunek-prostě kompletní zákrok?Děkuji za odpověď.

Reakce na Pavla2

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Hezký den,
záleží na situaci, dostatku kosti atd., typu korunek... Obvykle je vše do 25000 Kč za celé ošetření včetně korunky, může to být i méně, ale takto to neumím slíbit.
S pozdravem
Jirka.cerna  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Mohu Vám doporučit https://www.dsmile.cz/. Měla jsem stejný problém a obrátila jsem se k nim. Mohu jen doporučit. Se vším jsem byla spokojená, hlavně s cenou.
slepamarta  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den , děkuji za radu , mohu se ještě zeptat jakou značku implantátu Vám dali ?

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí