Chybějící stoličky

Chybějící stoličky

Jarda
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat na možnost jak vyřešit následující problém. Problém se týká stoliček vlevo nahoře. Je mi 30 let. Vlevo nahoře mi nenarostly druhé stoličky a v současné době mám ještě první mléčnou stoličku. Zbylé dvě už mi vypadly. Chtěl bych se zeptat jaká jsou možnosti jak vyřešit problém chybějících zubů? Druhé zuby prý nebudu mít. Dále bych se chtěl zeptat na cenu a jestli pojišťovna nějakým způsobem nepomáhá při těchto případech. Snad jsem poslal dostatek informací a budete mi moct poradit. Děkuji a s pozdravem Jaroslav
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážený Jaroslave, implantát je samozřejmě ideálním řešením takto vzniklého defektu, obvzlášť jesou-li okolní zuby zdravé. Broušení na klasický můstek by snížilo do budoucna jejich protetickou hodnotu. Implantátů je mnoho značek a mnoho typů. Který z nich je nejvhodnější se dá zjistit až během přesnějšího vyšetření v ordinaci. Cena zákroku může být od 15 do cca 50 tis/implantát dle typu a kvality. Pojišťovna se na úhradě nepodílí. V případě dalších dotazů mne klidně kontaktujte na tel. XXXXXXXXXXX/8. Přeji pěkný den. MUDr. Martin Mikšovský, GHC Praha
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

opomineme-li snímatelné náhrady, tak je implantát nejideálnějším řešením.Spolu s korunkou je to plnohodnotná náhrada chybějícího zubu.
Bohužel na něj pojišťovny nic nepřispívají.
U nás stojí implantát 10.000,- Kč
Budete-li mít zájem, rádi s Vámi situaci probereme.

S pozdravem
MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí