Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Riziko nevhojení implantátu - Zubní implantáty - Diskuze

Riziko nevhojení implantátu

Riziko nevhojení implantátu

Petra
Mám dotaz, jak se řeší to, když implantát tělo nepřijme. Když se prostě nevhojí. Jaká je pravděpodobnost a i v této chvíli to musím celé zaplatit? Jsem na mateřské dovolené a je mi 31 let. A ještě jeden dotaz, dá se použít předcházející korunka? Měla jsem ji na zubu, který mi vytrhli. Nechala jsem si dělat kvalitní keramickou. Je to zub šestka v levo dole. Děkuji za odpověď.
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená paní, v dnešní době je riziko selhání implantátu při dodržrní všech zásad správného postupu a celkovém zdraví pacienta velice nízké. Je třeba zvolit kvalitní implantáty a pracoviště. Starší korunku nelze již v žádném případě použít. Každá taková práce je originálem a modelace korunek pro implantát se zásadně liší od modelace korunky na vlastní zub. Přeji pěkný den. MUDr. Martin Mikšovský, GHC Praha
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den,

100% vhojení se nedá garantovat nikdy,ale fakticky je riziko při dodřžení správného postupu téměř nulové.
Implantát se při nevhojení ( ted po 3-4 měsících vhojovací fáze ) musí vyjmout a místo nechat zahojit.
Kvalitní pracoviště Vám bud vrátí peníze nebo zavede zdarma implantát nový. Korunka se utčitě znovu použít nedá, je zhotovena pouze pro danou situaci.

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller
Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Pitris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, nechal jsem si udělat 2 implantáty v oblasti horních jedniček. Jeden se vhojil, druhý musel bohužel ven. Bylo mi řečeno, že práce bude zdarma, ale implantát musím zaplatit nový. Prosím Vá, je to standartní postup, nebo ne??

Předem děkuji za odpověď

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí