Dobrý stomatolog Praha

Dobrý stomatolog Praha

dejnicka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Prosim doporucte mi nekdo lekare ktery Vam delal zubni implantaty?A jste spokojena,Praha i okoli.Dekuj moc Dana astorya@seznam.cz
Karel V  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
hledal jsem podobně jako Vy, pak jsem dal na doporučení. Byl jsem v centru Prahy v klinice Esthesia do doktora Nobotného. Z toho co jsem zažil tomu, myslím, opravdu rozumí.
Zkoušel jsem ještě kliniku ve Vodičkově ulici (bohužel si nepamatuji jméno), tam byla velmi dobrá cena, ale moc mě nepřesvědčila první návštěva. Uvidíte :-) sama.
dejnicka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dekuji Vam za info.
(uz Vam implantaty tedy udelala????)
Merlin  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
já jsem si nechala udělat na klinice ve Vodičkově ulici u pana doktora Gabriela zubní můstek. Po třech letech jsem ho musela nechat sundat a nechat si udělat nový u jiné lékařky. Byl špatně nasazený a kanálky byly špatně vyčištěné. Nedoporučuji.
Alzbeta  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobry den , potrebovala bych kontak . Hledam nakeho zubniho lekare..
Mam problemi ze zubami, droli se mi zub. sklovina v predni zubu se mi udelala dira..
Chtela bych je pomoc spravit, u nas v Cv se nemohu najit . Mam i strach.
Chtela bych si je chtela spravit pod umelim spanku, ne inekce...
prosim kontaktujte dzurovcata@seznam.cz dekuji

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí