Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní implantáty na splátky - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní implantáty na splátky

Zubní implantáty na splátky

lusesit  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 1 odpovědí
Chtela bych se zeptat ,da se nejakym zpusobem resit financni situace lidi co potrebuji nove zubni implantaty a bohuzel nemaji tolik penez aby si to mohly dovolit?.Napriklad ja uz od 6 let mam vyrazene dva predni zuby a i kdyz mi daly korunku esteticky to nevypadalo jako moje vlastni,proto sem se nikdy nesmala tak aby me zuby byly videt.Ted je mi uz 29 let a prisla sem asi o dalsi 4 zuby nahore a i kdybych sebevic chtela ,tak si zuby nemohu nechat zpravit nebot cenove ,je to pro me nedostupne.Stomatologie na spatky malo kdy dava a tolik penez u sebe bohuzel nemam.Chtela bych proto poradit zda se da nekde zhotovit nove zuby treba jen na splatky a nebo kde by to mohlo byt cenove dostupne i pro lidi jako sem ja.Za odpoved predem dekuji
STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Abych plně porozuměl Vašemu problému je třeba vyšetření. V naší společnosti "splátky" řešíme pomocí finanční instituce Medifin. Tzn., že se stanete jejich klientem a této společnosti platíte dohodnuté splátky (velmi podobné jako leasing).
S pozdravem za Stomat spol.sro. Dr. Ciboch. (XXXXXXXXXXXXX.)
M.S  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,reaguji na formu splátek zubních implantátů.Kvůli paradentóze jsem přišel o celé dolní patro a čeká mě i trhání horního patra.Jaká by byla cena obou pater a měsíční splátka? Děkuji M.S
EDC  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
v náší klinice zařídíme V8m splátky bezúročně
edc@quick.cz
Přejeme hezký den
Maruška  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, dočetla jsem se že je možné u Vás si udělat zuby na splatky. Na horni čelisti mám pouze tři zuby. Mám nahradni můstek ktery mi dost vadi. A na nové zuby nemám dostatek financí. Děkuji
Alena Floriánová  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Prosím potřebovala bych půjčit 30000kc na zuby
Martint69  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den

Jsem z prahy a přišel jsem před půl o šestku vpravo dole . Je někde nějaká klinika kde by mi udělali komplet implantaci za rozumnou cenu na splátky ???
Martint69  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den
Jsem z prahy a před půl rokem jsem přišel o šestku vpravo dole . Je nějaké pracoviště nejraději z Prahy které by mi udělalo kompletní náhradu za rozumnou cenu pokud možno na splátky ?

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí