Křivé zuby-srovnat nebo nahradit?

Křivé zuby-srovnat nebo nahradit?

xxx  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobry den,chtela bych se zeptat zda li je mozné když mam horni zuby křivě rostlé a špičáky vystouplé zda li by byla moznost srovnáni ve 24letech a nebo kompletně nahradit zubníma implantáty.a jak by to cenově vyšlo.Předem moc děkuji za odpověd.
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
> obě varianty jsou možné. Vzhledem k věku bych však doporučoval ortodontickou léčbu. Zuby zůstanou živé, přirozeně bílé a vyhneme se chirurgickému ošetření implantáty.
> Doporučuji vstupni vyšetření s přesným popisem celé léčby.
>
> S pozdravem MUDr.Váňa Aleš
>
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená paní,slečno
Možnost rovnání zubů není ohraničená věkem. Zkuste se objednat na specializovaném ortodontickém pracovišti na konzultaci.
Vysvětlí Vám jak dlouho budete nosit fixní rovnátka.
Pro více informací nás kontaktujte na tel. čísle XXXXXXXXXXXXXXX.
S pozdravem MUDr.Jana Ugrenovičová
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená paní/slečno,
zubní implantáty přichází v úvahu při ztrátě zubu. Vaše problémy jde řešit pomocí fixních rovnátek ( délka nošení je 1-2 roky).
Další možností je protetické řešení pomocí korunek,ale je nutné zuby předem obrousit.
Protetické řešení Vám můžeme nabídnout na stomatologickém odd. Kliniky GHC Praha. Tel.+XXXXXXXXXXXXXXX(8).
1 čistě keramická korunka stojí 11.500,- Kč.
Vhodnější řešení je ortodontické – rovnání zubů,které poskytují specializovaná ortodontická pracoviště.
S pozdravem MUDR.Jana Ugrenovičová
Lotte  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. Mám zubní implantát z titanu místo zubu 6 ve spodní čelisti vpravo.
Koupila jsem si galvanickou žehličku na pleť a při koupi nás pochopitelně neupozornili, že by se neměla používat pokud máme kovovémimplantáty nebo náhrady.
Prosila bych poradit, zda používat a vynechat to místo, kde se implantát nachází, nebo jiný způsob.
Děkuji Vám za odpověď. Lotka

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   14 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí