Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní implantáty při paradentóze - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní implantáty při paradentóze

Zubní implantáty při paradentóze

Pavka  |  návštěvník  |  Praha
Lze zavést implantáty i v případě, že trpím paradentózou ? V případě, že ano, budou poté implantáty držet ? Jaká metoda zavedení implantátů by byla vhodná ? Jednalo by se o obě čelisti. Jaká by byla cena pro obě čelisti a fixní řešení ?
MDDr., Mgr. Martin Janega  |  Premium member  |  Stomatologie  |  České Budějovice, Prachatice
  • 12 odpovědí
  • 9 Likes
Dobrý den,
parodontitidu , je třeba nejprve léčit. Poté , když v dutině ústní nejsou žádné aktivní zánětlivé procesy, lze implantáty zavést. To vše většinu souvisí s nutností zlepšit ústní hygienu. Metoda zavedení implantátu je víceméně stejná , neboť se používají válcové fixtury. Drobné rozdíly jsou pro laika nepodstatné. Cena závisí na více faktorech, množství kosti, nutnosti augmentace, počtu a typu implantátů a stanovuje jí lékař až po vyšetření a stanovení léčebného plánu.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí