Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zubní korunka - zirkon nebo keramika ? - Zubní implantáty - Diskuze

Zubní korunka - zirkon nebo keramika ?

Zubní korunka - zirkon nebo keramika ?

grampax  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, lékař mi doporučil korunku na šestku nahoře, už mám keramiku na předních jedničkách a15 let naprosto v pořádku ale nevím jak je to se zirkonem nebo keramikou u stoliček a je zirkon lepší jak keramika ? Cenově je to podobné a spíše mě zajímá výdrž a kvalita.
Děkuji za odpověď.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Zirkonových keramik je mnoho druhů- záleží, kterou Vám doporučil. Každopádně je to keramika.
grampax  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď ale bohužel takhle podrobně mi to nevysvětlil. Pochopil jsem že keramiku dělá už těch 15 let a zirkon je jiný, novější materiál. Každopádně se ještě zeptám ale co za materiál by jste doporučil na stoličku.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí