Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Protéza a implantáty - Zubní implantáty - Diskuze

Protéza a implantáty

Protéza a implantáty

anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den, mám vytržené zuby v horní čelisti. Nosím snímatelnou zubní protézu. Po zavedení implantátů budu moci tuto protézu nadále nosit, nebo budu muset mít novou?
Děkuji za odpověď.
J.Novotná
MUDr. Jan Špiller  |  Basic member  |  Praha
  • 39 odpovědí
Dobrý den paní Novotná,

po zavedení implantátů je nutné po dobu nezbytně nutnou ( alespoň týden )nechat dutinu ústní zahojit. Pak je možné ve většině případů náhradu vyvolnit a znovu ji po dobu hojení použít.
Se současnými možnostmi okamžitého zatížení je však někdy možné na zavedené implantáty ihned zhotovit provizorní můstek " na pevno " a přečkat tak dobu hojení implantátů s pohodlným řešením.

V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat

S pozdravem

MUDr. Jan Špiller

Dentální centrum Podkovka
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXX
Annifra
Annifra  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mám horní i dolní celkové snímatelné náhrady.Horní při použití lepidla několik hodin drží, spodní nedrží s lepidlem ani bez lepidla.Uvažuji o implantátech,(cca.2ks )hlavně v dolní čelisti. Můžete mi prosím, sdělit přibližnou cenu?
Děkuji za odpověď

S pozdravem
A.franců
anonym  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 9 odpovědí
Dobrý den,děkuji za dotaz.
Snímací protéza se spolehlivě fixuje pomocí kulových monoimplantátů.
Nejlépe pro Vás je,když použijeme 4 kusy, tím je dána jistota, že budeme mít dostatek pevných pilířů. Znamená to do jedné čelisti
4 monoimplantáty MEDICO DENT, cena celkem je 20,-tis.Kč.
Po třech měsících se otiskuje hybridní protéza,která obsahuje speciální kovové matrice. Tuto hybridní protézu pacient hradí částkou 10,-tis.Kč.
Pro více informací můžete kontaktovat na telefon 519 431 155
nebo 603 81 25 83, dále pak www.implantaty-kotek.cz
S přáním hezkého dne MUDr.Kotek Zdeněk, Zubní ambulance Kobylí
MUDr. Jan Stuchlík  |  návštěvník  |  Praha
  • 19 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, paní Franců,

děkuji za Váš dotaz.

Celková cena ošetření včetně diagnostického 3D CT snímku pro bezpečné zavedení implantátů, zavedení 2 implantátů (nikoliv tenčích miniimplantátů) + cena attachmentů (patrice a matrice) + dolní celkové náhrady s kovovou výztuhou vyjde na 38 000,- Kč.

V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte na:
604 442 442
jan.stuchlik@drstuchlik.cz

S pozdravem,
MUDr. Jan Stuchlík
MUDr. Radek Pokorný  |  Premium member  |  Stomatochirurgie  |  Praha
  • 7 odpovědí
Dobrý den,
zlepšení retence dolní náhrady pomocí implantátů zavedených do dolní čelisti,do oblasti kde bývají špičáky,je řešení jednoduché a poměrně účiné. Na implantátech jsou kuličky(attachmenty), na které se náhrada nacvakne a při mluvení a jídle se v ústech volně nepohybuje. Cena kompletního ošetření v naší ordinaci je 27000Kč.

S pozdravem MUDr.Radek Pokorný
www.dvision.cz

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí