Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena zákroku pod narkozou - Zubní implantáty - Diskuze

Cena zákroku pod narkozou

Cena zákroku pod narkozou

lenka  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobry den,mam zuby v katastrofalnim stavu nahore jan koreny spatne,porad nejake otoky v ustech.Mam ale problem,mam panickou hruzu ze zubaru,pred navstevou ordinace zvracim je mi na omdleni atd..proto tam nechodim.Chtela bych vedet kolik stoji zakrok pod narkozou.dekuji za odpoved.podraska
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, Já neporvádím ošetření pod narkozou. Je to docela riskantní úkon. Ale vždy pacienta na výkon přípravíme. A to nejen standardně aplikvané umrtvení k zajištění dokonalé bezbolestnosti, ale též i tzv. premedikace. Zbavil jsem již řadu pacientů strachu.
MUDr. Vojtěch Hrubý  |  Basic member  |  Vsetín
  • 1 odpovědí
Dobrý den, souhlasím s odpovědí MUDr. Kittlera. Rovněž si myslím, že kvalitní premedikace spolu s místním znecitlivěním Vás zbaví problému.
Pavlína  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,dočetla jsem se o keramických fazetách.Jelikož mám dost ošklivé zuby,tak toto by semi líbilo.Cenově je to pro mne dražší,existuje něco podobného a levnějšího.Jinak se zubaře nebojim,už jsem si vytrpěla se zubama dost.bylo by možné vás nějak navšívit a prokonzultovat?Děkuji za odpověd.Hrazené pojištovnou to asi není,že? P.F.

Související recenze a zkušenosti

didi 13.4.2023
Spokojený/á

Dobrý den chtel bych se s váma podělit se svýma skuenostma s oboru česká stomatologie - zubní ordnace. Jelikož jsem byl už 2 roky bez svého zubního dokrora a zubi jsem měl se hodně špatném stavu tak jsem pasal na tento p... Více 

2 Likes   11 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí