Zoom whitening (Zoom 2) je bělení zubů při kterém se používají silné bělící prostředky, které se aplikují přímo na zuby.

Zoom whitening nebo Zoom 2 je zákrok trvající 1 hodinu a provádí se v zubní ordinaci. Výsledky zákroku se mohou lišit, ale většina pacientů prohlašuje, že bělící účinky jsou velmi dobré. Jeden z nejčastěji jmenovaných vedlejších účinků Zoomu je krátké, ale přesto silné bolestivé bodání v zubech.

Ošetření Zoom většinou trvá méně než 1 hodinu.

Častý vedlejší účinek Zoom bělení zubů je chvilkový pocit intenzivní bolesti během bělícího procesu.

Publikováno: 11.1.2013

Jste odborníkem pro tento výkon? Staňte se autorem popisu tohoto zákroku! Návštěvníci portálu hledající tento výkon Vás uvidí jako autora textu, odborníka pro tuto oblast. Pacienti se s důvěrou obracejí pro konzultaci spíše na lékaře, které vnímají jako experty právě na problém, který je trápí. Chcete se stát autorem? Kontaktujte nás ještě dnes! Ukázka a podmínky účasti na autorských textech.

Bělení zubů - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Anonymous 16.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den všem, chci se podělit o příjemnou zkušenost s bělením zubů. Doteď jsem zkoušela různé pasty, gely, ústní vody, ale nic nepomáhalo. Zkusila jsem kliniku GHC v Praze a jejich bělení. Netušila jsem, že je i více ... Více 

Doktor ve Vašem okolí