Neschopenka v těhotenství

Neschopenka v těhotenství

Veronika  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat, jestli je pravda když jsem v těhotenství na neschopence že si budu muset objednu kontrolu hradit sama? Jsem u pojištovny OZP. A jestli mám nárok na neomezené vycházky? Nejsem na neschopence kvůli zdravotnímu stavu,ale kvůli namáhavé práci. Pracuji jako prodavačka a stojím 12hodin na nohou,kvůli tomu mě začlo bolet pod bříškem,kyčle a záda. Na vycházky se ptám protože mám ještě jedno dítě který je ve školním věku a musím ho doprovázet na jeho kroužky. Když jsem prosila pani doktorku tak mi řekla,že bych musela být po nějaký operaci. Je to prosím pravda?? Moc děkuji za odpověd. Novotná

marta  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
cekame druheho potomka a a jsem zamestnana take jako prodavacka. Pan doktor mi vypsal neschopenku a vychazky mam bez omezeni. Na žadne kontrole jsem nic neplatila , jen jsem hradila ultrazvuky a to 700kč z duvodu , ze pojistovna proplaci pouze tri a my jsme chteli vedet jak miminko roste a jak se meni. Takze to ze si to budete muset hradit sama neni pravda. Marta
Denda  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, píšete, že jste dostala vycházky bez omezení. Mně Dr. řekla, že mám nárok na 6 hodin denně. Tak jsem se chtěla zeptat, jak tedy mohu docílit vycházek bez omezení???Denisa
pepejr  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Poslal jsem mé přítelkyni http://test-tehotenstvi.cz/?stranka=4

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí