Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Potrat doma?? - Rizikové těhotenství - Diskuze

Potrat doma??

Potrat doma??

Tėra  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den ,jsem tehotna 17 tyden.chci uzit doma potratove pilulky ru 486.jelikoz mi to uz v zadne nemocnici neudelaji.na internetu se daji objednat ze slovenska a pisou tam ze je to mozne uzit az do 22 tydne.ale ja se toho strasne bojim .muzete mi uprime poradit co mam delat?ja jsem jinak zdrava a s ditetem je take vse v poradku podle meho doktora.bojim se bolesti ale i toho ze me to muze nejak zasahnout po psychicke strance .nebo myslite ze se to da par dni vydrzet a pak bude vse vporadku jako driv? Dekuji
Bajule  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Nějak nechápu Vaši odpověď. Jaký máte důvod užít potratove pilulky? Nejhůře sama a doma? Nejenže ohrozite sebe samotnou ale zabijete přitom nevině dítě! Ano, myslím že s vraždou se za pár dní nesmirite a pokud ano, nejste člověk. Zkuste nejlépe si o tom promluvit doma s rodinou, psychologem psychiatrem! S kým koliv protože vše se dá řešit! Vím to z vlastní zkušenosti, mám dvouletého syna. Prosím neblbněte!

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí