Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Otevírání v 31tt - Rizikové těhotenství - Diskuze

Otevírání v 31tt

Otevírání v 31tt

Olga  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Dobrý den, jsem v 31tt. Minulý pátek jsem byla na kontrole v poradně. Paní doktorka mě poslala do nemocnice s tím, že se otevírám 16mm když zatlačím při kýchnutí, nebo zakašlání. V pondělí jsem jela do nemocnice a tam mi řekli po vyšetření, že už jsem otevřená 12mm normálně bez tlaku. Dvakrát denně užívám magnosolv. V nemocnici mi nabídli hospitalizaci nebo jít domů. Jela jsem tedy domů s tím, že jenom ležím a nic nedělám. Tento čtvrtek jedu opět na kontrolu do nemocnice. P. doktorka v nemocnici mě neustále upozorňovala, že je tu velké riziko předčasného porodu.
Bylo mi řečeno, že pokud budu mít tlak v podbřišku, nebo bolesti v zádech tak mám ihned přijet do nemocnice. Jsem z toho docela vystresovaná a při každém sebemenším ,,zatlačení" malého v břiše už zpozorním. Bolesti v zádech mám celé těhotenství, je to také od toho, že jsem měla několik úrazů páteře.
Zajímalo by mě, jak poznám kdy už je ta bolest v zádech taková, že bych měla jet do nemocnice. To samé tlak v podbřišku. Je možné udělat něco pro to, abych se neotevírala víc?

Děkuji za odpověď
MUDr. Ilič Zdravko  |  Basic member  |  Praha
  • 357 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,

bohužel nelze to poznat dle typu bolesti v zádech a proto se doporučuje hospitalizace,

S pozdravem

MUDr Ilíč

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí