Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Žádné pohyby plodu - Rizikové těhotenství - Diskuze

Žádné pohyby plodu

Žádné pohyby plodu

Streetcheeks  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den,Ležím v nemocnici od 28tt s předčasným porodem našťestí jsme to vydržely do 34tt a ve ČT nás májí pouštět domů.....Bohužel mám,ale obavy necítím pohyby vím,že malej byl čipera a poslední tři dny cítím jen mále šimrání dvakrát denně.Včera mě poslouchaly a srdíčko bilo krásně tak mě uklidnují,že se nic neděje a že je to v naprostém pořádku.Ale stejně se bojím a nevím co tam prožívá jestly mu něco není.Prosím poradte mi co mám dělat.Jestly je strach na pravým místě moc Vám děkuji za opověd
MUDr. Miloš Debnár  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Šumperk, Oskava
  • 234 odpovědí
  • 48 Likes
V případě hypomotility plodu nezbývá nic jiného než ozvy plodu pravidelně kontrolovat i včetně průtoku krve pupečníkovými cévami.Vhodné je se domluvit se svým gynekologem.Od 35.týdne kardiotokografický záznam se provádí 1x týdně.V případě slabší intenzity pohybů je možné CTG záznam provést i 2x týdně do doby normálního vnímání pohybů.Jestliže pohyby necítíte vůbec je nutná opakovaná hospitalizace.

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí