Pozitivní test 9 dní po ET

Pozitivní test 9 dní po ET

kaja2306  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda je možné abych byla těhotná, jsem 9 dní po ET s PK 5dní a test je pozitivní?
Děkuji za odpověď.
Kaja Nečasová
pajina.cz  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 3 odpovědí
Dobrý den,3.5 13 jsem byla na embryotransféru,dnes jsem si děla těhotenský test a vyšel negativní.Žádné příznaky nemám jen návaly horka a už třetí den slabě špiním.Mám ještě nějakou naději?Zavedeno mi bylo pěti denní embryo.Děkuji za odpověď s pozdravem Ryšavá
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
12 dní po transferu blastocysty již musí být těhotenský test pozitivní. Bohužel gravidita ve vašem případě je velmi nepravděpodobná.
prim MUDR Pavel Texl
pajina.cz  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 3 odpovědí
Pane primáři velice děkuji za odpověď.já jsem po transferu ale desátý den ne 12 den.Ale v mém případě asi nehrají roli ani ty dva dny.Má cenu ještě vyčkávat?Děkuji Ryšavá
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
omlouvám se za počty, ale platí co jsem napsal 12 den musí být test pozitivní. Proto vám doporučuji zopakovat hCG test.
prim MUDR Pavel Texl

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

K panu doktorovi Nezdařilovi chodím od roku 2003. Tedy 20 let. Po celou dobu velmi vzorná péče, řady,pomoc, dokonce i po stránce psychické. Opravdu skvělý, lidský a neskutečně ochotný lékař a člověk. Jsem moc ráda,že jse... Více 

Doktor ve Vašem okolí