Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Nafouklé břicho po odběru vajíček - Intracytoplazmatická injekce spermie - ICSI - Diskuze

Nafouklé břicho po odběru vajíček

Nafouklé břicho po odběru vajíček

Jaja  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den,jsem týden po odebrání vajíček a tři dny po transferu.Beru prednison a zavádím třikrát denně utrogestan.Mám takový pocity plnnosti a nafouknutí břicha už od odběru vajíček.Při malé potřebě mam takové pocity jako při nastydnutí a chodím tak třikrát za noc na malou.Nevím zda tyto pocity jsou normální,děkuji za odpověd
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Může se u Vás jednat o příznaky tzv. hyperstimulačního syndromu. Radím kontaktovat pracoviště, kde odběr a transfer proběhl a dohodnout další postup.
Podrobnější informace o hyperstimualčním syndromu (=OHSS=over hyperstimulation syndrome) můžete najít v odpovědně na XXXXXXXXXXX.
MUDr. Jan Šulc
MUDr. Jan Šulc

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

K panu doktorovi Nezdařilovi chodím od roku 2003. Tedy 20 let. Po celou dobu velmi vzorná péče, řady,pomoc, dokonce i po stránce psychické. Opravdu skvělý, lidský a neskutečně ochotný lékař a člověk. Jsem moc ráda,že jse... Více 

Doktor ve Vašem okolí