Doba uhnízdění embryí po ET

Doba uhnízdění embryí po ET

Peteris  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den,
mohl by mi prosím někdo odpovědět, jaká je přibližná doba uhnízdění embryi po ET? 6.5 jsem podstoupila ET dvou šestibuňěčných embryi a byl proveden i HA. Děkuji za odpověď a přeji krásný den.
Renulka  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 21 odpovědí
Dobry den,jsem po transferu 3den.Mame transferované jedno embryo ve stadiu blastocysty po PGD-CGH vyšetřeni.Za jak dlouho se takove embryo uhnizdi.Dekuji
janina  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den jsem 2.den po transferu dvou 5.denních embrijek.mě by zajímalo zda žena cítí to zahnízdování,nebo nikoliv???
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
určitě necítí.
prim MUDr Pavel Texl

PS: ale je lepší zavádět pouze jedno embryo. Je menší riziko dvojčat - (vyšší riziko předčasného porodu, abortů....) a po opakovaném transferu jednoho embrya se výrazně zvyšuje i počet gravidit.
přesto přeji hodně štěstí a ať se to povede.
andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den 5.5.2013 jsem byla na TT mám vložené 2embrya,8den jsem začala krvácet,zajímalo by mě jesti se mohlo stát že 1embryo odplulo a tím se spustilo to krvácení?Jinak jsem po 3ivf a těd čekám a doufám že konečně možná se stane zázrak...test jsem si dělala po 14dnech a volala jsem k doktorce a ta mi řekla že po 14dnech to neni ještě poznat že mám vydržet jěště 1týden tak čekám a nervuju se jako blázen...
všem drřím palce ať vám to dobře dopadne.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
Pokud není gravitest pozitivní 14 dní po ET je čekání na pozitivní výsledek čekáním na zázrak. Dle mého názoru je lepší říct nepříjemnou pravdu, než slibovat nemožné a nechat vás dále nervovat.
prim MUDR Pavel Texl
o dalších možnostech léčby se můžete dočíst na našich www.
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Pokud byla "vložena" do dělohy 2 embrya, nemusí opravdu krvácení po 8 dnech ještě nic zásadního znamenat. Nicméně 2 týdny po transferu by měl být gravitest pozitivní. Doporučuji pro jistotu test bez odkladu ještě jednou zopakovat, aby se vyloučila jeho případná chyba, ale šance na těhotenství je bohužel z mého pohledu minimální.
Vím, že to není snadné, ale nevzdávejte se - šance na úspěch dalších pokusů je stále reálná. Znám ze své praxe ženy, které otěhotněly po pátém, šestém, ba dokonce po jedenáctém transferu.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.

andel123  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 6 odpovědí
Děkui za odpověd,zítra ráno si udělám test a pak mám vysadit hned prášky utrogestan?Nebo si mám zajít ještě na krev?

Reakce na andel123

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
dobrý den,
hCG z krve je jistota, že test je opravdu negat. Pak bych vysadil léky.
prim MUDr Pavel Texl

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí