Negativní test po transferu

Negativní test po transferu

zuza  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
jsem 13. den po ET a mám zatím něgativní TT z moči. Zaváděli mi jedno čtyřbuněčné embryo. Je ještě nějaká šance, že jsem těhotná? Děkuji za odpověď.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
vážená paní ET byl jistě proveden 2-3 den po oplození embryí, dop Vám zítra provedení hCG testu z krve. pokud bude negat. je již malá šance na úspěch.
PS: při opakování IVF Vám dop. provedení prodloužené kultivace na 5-6 dní a transfer blastocysty. Blíže viz XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Dr Texl
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Záleží na citlivosti testu. Šlo-li o citlivý test, je šance na těhotenství bohužel malá. Každopádně ale doporučuji test v odstupu cca 3 dní zopakovat nebo provést test z krve.
MUDr. Jan Šulc
petra  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den jsem 10den po ET a TT mi vyšel pozitivní už 8den a dneska opět,ale začala jsem slabě špinit (zatím jen na papíru) Zaváděli mi jedno 8b.embrio a jedno 10b. embrio Gr.I .Dvakrát už jsem o těhu přišla vždy v 5tt právě díky krvácení.Nevím co si mám o tom myslet,myslíte že je ještě nějaká šance že embria vydrží??? Moc se bojím-děkuji za odpověď s pozdravem Petra.
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
vážená paní, dop zopakovat TT z krve. Ten se pokládá za zcela spolehlivý. Pro příští pokus IVF vám radím využít prodloužené kultivace a transferovat embrya až 5-6 den kultivace. Ev můžete provést na embryích i genetické vyšetření (PGD).
Dr Texl sanatorium helios
beruška8  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 7 odpovědí
Dobrý den.Chci se zeptat.Jsem 13.den po mém 3.IVF.Test je negativní a včera jsem začala špinit.Měla jsem zavedená 4.denní emb.Je ještě nějaká šance na úspěch??????Děkuji za odpověď.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

obávám se , že je zde již velmi malá pravděpodobnost těhotenství/pokud byl test proveden z krve/.Je to dosti dlouhý odstup od ET.

MUDr.Pavel Čermák,Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Alá 22  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, 4.2. jsem byla na odběr vajíček a 8.2. mi dávali oplodněné jedno embryo můžu se zeptat za jak dlouho si můžu udělat test doma sama pro sebe? Mám jít na krev ale až 22.2 a je to ještě dlouho nevydržím to děkuji za odpověď .
MUDr. Markéta Bahníková  |  Basic member  |  Gynekologie a porodnictví  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

po embryotransferu je ideální provést těhotenský test až za 2 týdny. V případě, že test provedete dříve, může být výsledek testu pro lék užívaný k indukci ovulace falešně pozitivní.
Hodně štěstí.

MUDr.Markéta Bahníková
IVF CUBE, Praha

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí