Nízké hCG po KET

Nízké hCG po KET

jungenikol  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
Dobry den,chtela jsem se zeptat 1.9.09 jsem podstoupila KET 3 embryi,14.9. jsem byla na krvi a dnes mi sestricka rekla ze mam malou hladinu hcg jen 50,ze jsem bud na zacatku tehotenstvi nebo prijde menstruace.Je nejaka sance ze jsem tehotna??dekuji
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Těhotná zcela jistě jste.Pozitivita HCG může být způsobena jedině těhotenstvím. Jinou otázkou je, zda jde o prosperující nitroděložní graviditu. Osobně 13 dní po KETu považuji hladinu 50 iu/l (jde-li o krev) za normální.
MUDr. Jan Šulc XXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXX
Pajinka8  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den chtěla bych se optat dnes jsem 12 den po ivf bylo mi odebráno Hcg které je 120 bylo mi však zděleno že je nízké?prosím o váš názor děkuji moc
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
hodnota hCG 120 dvanáctý den po ET je normální a gratuluji. Doporučuji zopakovat hCG za dva dny. Hodnota by se měla přibližně zdvoujnásobit.
prim MUDr Pavel Texl

Reakce na Sanatorium Helios

Pajinka8  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
mockrát děkuji akorád mě vylekali a tak přichází další naděje, že vše dopadne dobře, zítra to budou 2dny a jdu opět na kontrolní hcg:)moc Vám děkuji za odpověd .

Reakce na Pajinka8

Pajinka8  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den tak dnes jsem byla naodběru hcg hodota stoupla na 211 není to přesně dva dny od prvního odběru .Chtěla jsem se optat ,zda už lékař něco uvidí na ultrazvuku děkuji

Reakce na Pajinka8

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
gestační vaček v děloze lze UTZ vidět asi při hodnotě hCG 1000j.
Z toho plyne, že této hodnoty by jste měla dosáhnout asi za 5-6 dní. Proto vám radím, provedení UTZ kontroly týden po provedení posledního odběru krve na hCG.
prim MUDr Pavel Texl

Reakce na Pajinka8

Pajinka8  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 4 odpovědí
dobrý den chtěla jsem se zeptat dnes ráno jsem začala spinit vzala jsem si utrogestan ale mám prý počkat přes so a ne .To špinění není ale dobré?:(

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí