Neschopenka po nativním cyklu?

Neschopenka po nativním cyklu?

janete  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer pane doktore)))Jsem šestý den po embryotransféru(1 embryo)v nativním cyklu.Týden jsem měla dovolenou a zítra se chystám do práce.Prodávám v hračkách a dělám krátký,dlouhý týden 12 hodinové směny(teď bych měla jít na tři dvanactky).T
eď mám,ale trochu výčitky jít do práce , abych něco nezanedbala....Myslíte,že dělám správnou věc.?Mám za sebou už tři nepovedené IVF: vždy jsem byla doma a k ničemu to nebylo.Moc děkuji za odpověď)))
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Vážená paní,
pokud se cítíte po ET dobře, nemáte potíže s hyperstimulací ( např. bolesti v podbříšku), pak neschopenka vaše šance na úspěch nezvýší.
DR texl
janete  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den pane doktore,jsem 15 dní po nativu.Včera jsem byla na kontrole a na testu se ukázala druhá čárka,která však zmizela po chvíli.Nyní čekám na výsledky z krve.Píchala jsem si v průbehu pregnyl a beru zatím pořád utrogestan.Může na případné spoždění mít vliv právě pregnyl.Za jak dlouho by se měla dostavit případně menstruace?Již jsem byla na transferu 5x bez úspěchu a menstruaci jsem dostala vždy,tak do 12 dnů max,ale nepíchala jsem si pregnyl.Mínue se nativ povedl,ale v 9tt přestalo tlouct srdíčko.Niní je to 2 měsíce po zákroku.Je možné těhotenství,nebo mam spíš počítat s neúspěchem?Děkuji moc
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Vážená paní, pokud aplikujete Pregnyl po ET může být pozitivita testu vyvolána právě touto injekcí. (Pregnyl obsahuje hCG)
Doporučuji vám provedení vyšetření hCG z krve a opakovaný výsledek potvrzující nárůst hodnot potvrdí těhotenství.
Přeji vám hodně štestí. V případě neúspěchu vám ale doporučuji neprovádět dále nativní cykly, ale zvážit klasickou stimulaci a provedení PGD vyšetření embryí.
Úspěšnost nativních cyklů je velmi nízká a zdánlivě nízká cena se při nutnosti opakovat IVF mnohonásobně prodraží.
prim MUDr Pavel Texl

Reakce na Sanatorium Helios

PINKA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
prosím co znamená nativu.děkuji
PINKA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
Dobry den prosím vás ráda bych se dozvěděla jakou částku jste zaplatila ráda bych to také postoupila ale nevím cenově nic,moc krát vám děkuji
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

nativní cyklus je odběr vajíčka , jeho oplodnění a následné zavedení bez hormonální stimulace.Tomu odpovídá cena, ale i nižší úspěšnost.Odebírá se vajíčko, které dozraje v přirozeném cyklu.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX
Michaela  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, potřebovala bych poradit.Jsem po 2 neúspěšných IVF. První IVF se mi po Menopuru vytvořilo jen jedno embryo, které se ale špatně vyvíjelo.K ET proto nedošlo. V druhém pokusu (v dlouhém protokolu-Menopur) jsem měla 11 embryí a všechny podle embryoložky byli hodně špatné, špatně se vyvíjeli, skončili čtvrtý den, ale přeci jen jedno (bylo zpožděné a rozdělené na 8částí)mi tam zkusili dát.Ovšem bez úspěchu.Nyní po konzultaci mi nabízejí: zkusit nativní cyklus, nebo vše ještě jednou, nebo dárkyni vajíček. Nemám zkusit rovnou dárkyni?Děkuji za odpověď
PINKA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
dobry den chtěla jsem se zeptat,když manžel má slabší sperma můžu otěhotnět,doktor nám vysvětlovat že pohlibost sperma má v pořádku ale trošičku tet nevim bud slabši nebo má je málo .děkuji

Reakce na PINKA

  • 205 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
při zhoršených parametrech spermiogramu je vždy nižší pravděpodobnost otěhotnění, ale přirozené početí samozřejmě není vyloučeno. POkud je snaha o těhotenství delší než jeden rok a spermiogram není opakovaně v pořádku, doporučuji spíše volit umělé oplození.
S pozdravem MUDr. Lenka Hromadová
PINKA  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 10 odpovědí
a když já jsem v pořádku tak se to může podařit,děkuji za otpovět
Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
vzhledem k tomu, že jste měla 11 embryí, věřím, že při dobře kontrolované stimulaci a kvalitnější kultivaci embryí můžete mít velkou šanci i při použití svých vajíček.
Zkuste konzultaci v několika jiných centrech a porovnejte co vám budou nabízet. Pak se rozhodněte.
prim MUDr Pavel Texl
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Věřím, že při správně vedené stimulaci a při použití moderních metoda a nových medií (PICSI, Embryogen) je šance na úspěch i při užití Vašich vajíček. Jak velká ta šance je, lze do jisté míry odhadnout vyšetřením hladiny AMH. Užití darovaných vajíček má ale každopádně úspěšnost vyšší. Po genetické stránce to ovšem nebude Vaše dítě. Je to těžká volba. Rozhodnout se musíte sama.
Každopádně přeji úspěch.
MUDr. Jan Šulc
markéta1991  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, od kolika let je možno podstoupit umělé oplodnění? Je mi 21 let, snažíme se o dítě rok. Máme špatný spermiogram a můj hormonální profil není také zcela v pořádku.
Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

mimotělní oplodnění je možno provést od 18 let při neprůchodnosti vejcovodů, při jiné diagnoze od 21 let.Pokud máte zájem, můžete se u nás objednat k bezplatné konzultaci, kde Vám vše vysvětlíme ,na tel.čísle XXXXXXXXXXX.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí