Silná menstruace po IVF a pozitivní test

Silná menstruace po IVF a pozitivní test

Kristy  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 13 odpovědí
Dobry den.
Jsem osm dni po ivf. Paty den jsem zacala krvacet a tak jsem to brala tak, ze to proste nevyslo. Byla jsem na prvnim pokusu. Udelala jsem si ale test a ten byl pozitivni. A kdyz jsem si udelala test po 48 hodinach znovu, tak carka byla jeste silnejsi. Krvacim ale opravdu hodne, proste menstruace. Volala jsem lekarce a ta mi rekla, at tedy prestanu brat utrogestan a po menstruaci zkusim jeste test, ze to muze byt jeste z pregnalu od stimulace. Ale muze carka silit? Hrozne se bojim, co je spatne. Je mozne, ze tedy treba za par dni bude test negativni? Jake mam moznosti a co me muze pockat? Existuje nejaka mala pravdepodobnost, ze bych byla tehotna a plod v poradku i po krvaceni? Dekuji moc za odpoved....
navstevnik / k.  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Dobry den, rada bych se touto cestou zeptala....jsem 6 den po transferu me prvni IVF, kde bylo zavedeno 1 vajicko a jiz od 5dne jsem nejdrive spinila a pak zacla hodne krvacet a to neustale. Mam k tomu bolesti bricha, stejne citlive a intenzivni jako pri MS.pritom terminem bych mela dostat MS cca za 14 dni.
Hned jsem volala do centra, jiz 2 x jsem to s nimi konzultovala.Bylo mi receno at neustale beru leky a pockam na 14 dni od transferu a udelam test.
Jsem z toho hodne spatna, jelikoz nevim co se deje a zda/li mam byt nejak vice znepokojena, ci zdali to znamena ze se tedy vajicko neuchytilo?
moc vam dekuji za radu...
NL - CLINIC Gest IVF s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 268 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den.
Popisovaný průběh bohužel není příznivý. Pravděpodobnost, že se embryo neuchytilo, je poměrně vysoká. Nicméně definitivní závěr je možný až s gravitestem. Do té doby stále existuje i možnost těhotenství. Vydržte a užívejte dále doporučené léky.
MUDr. Jan Šulc

Reakce na navstevnik / k.

eevvccaa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den mam za sebou 1 ivf. Bylo me transferovano jedno vajcko s 5 deni kultivaci. Vse bylo v pohode,ale 8 den silne krvaceni az moc. Je mozne,aby to bylo v poradku?. Dekuji mockrat za odpoved.

Reakce na eevvccaa

Sanatorium Helios  |  Basic member  |  Brno
  • 350 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,
silné krvácení po ET není dobrým znamením, ale ještě zcela nemusí znamenat neúspěch. Doporučuji kontaktocvat vaše centrum a držet se jejich rady. Obecně vám mohu doporučit pokračovat v užívání všech léků které berete až do kontrolního hCG. Pouze negativní test 12 dní po provedeném ET rozhodne jak vše dopadlo.
Pokud zavádíte léky do pochvy, pak v době silného krvácení je lepší tyto léky polykat.
prim MUDr Pavel Texl

Reakce na Sanatorium Helios

eevvccaa  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobry den..mockrat dekuji za odpoved. Delala jsem si test a ten bohuzel nebyl pozitivni,ale pockam. A budu doufat.

Reakce na eevvccaa

Gyncentrum Ostrava  |  Basic member  |  Ostrava
  • 163 odpovědí
  • 7 Likes
Dobrý den,

to je obtížné říci, některé pacientky krvácení a jsou těhotné.Nejlépe je jít na test HCG v krví, který vše jasně ukáže.

MUDr.Pavel Čermák, Ph.D.
XXXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí