Prim. MUDr. Ivan Fišer

Oftalmologie Praha
  • 6
  • doporučení
    od kolegů

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Prim. MUDr. Ivan Fišer a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Prim. MUDr. Ivan Fišer již získal/a tuto recenzi

Doporučení kolegů

Profil - Prim. MUDr. Ivan Fišer - Oftalmologie Praha

Motto:

Šance pro Vaše oči

Členství

Česká lékařská komora

Ostatní členství:

  • ČOS - Česká oftalmologická společnost
  • ČVS - Česká vitreoretinální společnost
  • EVS - Evropská vitreoretinální společnost

Více o lékaři

lexum

MUDr. Ivan Fišer

Dr. Fišer promoval na Fakultě všeobecného lékařství v Praze v roce 1985. V letech 1985 - 1991 pracoval na očním oddělení nemocnice Kladno. V roce 1993 získal atestaci I. stupně a v roce 1995 atestaci II. stupně. V letech 1991 - 1993 zastával funkci sekundárního lékaře, od roku 1993 funkci primáře a od roku 1995 funkci vedoucího vitreoretinálního oddělení na oftalmologické klinice 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Od roku 1988 se zabývá chorobami zadního segmentu oka. Zkušenosti získával na domácích a zahraničních stážích, např. v Moorfields Eye Hospital v Londýně, ve Wilmer Eye Institutu v Baltimoru, či v Montefiore Eye Hospital v New Yorku.

Od roku 2000 do roku 2005 přednášel a vyučoval jako odborný asistent na 3. LF a v Institutu pro další vzdělávání lékařů a farmakologů. Od roku 2002 přednáší v Lionském vzdělávacím centru, pravidelně vede kurzy při kongresech České vitreoretinální společnosti a klinické mikrochirurgické praktické kursy. Je primářem Vitreoretinálního centra Evropské oční kliniky Lexum.

MUDr. Fišer se specializuje na léčbu onemocnění sítnice a sklivce. Zabývá se konzervativní, laserovou, chirurgickou a kombinovanou léčbou diabetické retinopatie, věkem podmíněné makulární degenerace a cévních onemocnění sítnice, zúčastnil se devíti mezinárodních klinických studií účinku nových léků na tato onemocnění. Provádí operace odchlípení sítnice, očních komplikací diabetu, dislokovaných čoček, epiretinálních membrán, makulárních děr, těžkých nitroočních zánětů, očních poranění, či zákalů sklivce různého původu.

MUDr. Ivan Fišer je spoluautorem pěti učebnic a vědeckých monografií a autorem 25 domácích i zahraničních publikací. Přednesl více než 200 přednášek na domácích i zahraničních kongresech, symposiích a seminářích.

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Biologická léčba chorob sítnice a sklivce
   Nitrooční injekce účinné látky ranibizumab Od 4 200 Kč
   Nitrooční injekce účinné látky triamcinolon acetonidum Od 4 200 Kč
Chirurgická léčba chorob sítnice a sklivce
Makulární degenerace

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Investice do zraku má určitě smysl
1.12.2013

Ve čtvrtek 16. května 2013 proběhlo v Lexum Store v NC Arkády setkání „Uvidíte je na vlastní oči“. Trojice klientek Evropské...

Šilhání dovede potrápit
6.6.2011

Také jste se setkali s někým, komu tzv. ujíždělo jedno oko jiným směrem? A když s Vámi hovořil, tak jste měli problém dívat se...

Adresy

Oftalmologie Praha
Adresa
Antala Staška 1670/80
v areálu polikliniky Budějovická
140 00 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha