Evropská oční klinika Lexum Praha

  • 70% do 1 dne
  • zodpovězených
    poptávek
    průměrná
    odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Antala Staška 1670/80
v areálu polikliniky Budějovická
140 00 Praha
Praha 4
Česká republika

 Praha   
Hodnocení (56)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Evropská oční klinika Lexum Praha a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Evropská oční klinika Lexum Praha již získal/a tato hodnocení

Operace katarakty

 |  Vrozená katarakta (šedý zákal)
jamoha  |  3.4.2018
  Spokojený/á

Operace byla velmi rychlá, dle mého opthtalmologa velmi dobře provedená. Kromě toho má pan primář báječný postoj k pacientům. S každým si před operací promluví, zodpoví dotazy, zbaví strachu. Víc takových léíkařů!!!

 1 Like

Jde im o zdravie pacienta

 |  Léčba šilhání (strabismu)
Registrovaný uživatel  |  12.2.2018
  Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

 1 Like

Operace šedého zákalu - MUDr. Maršák

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
MY WAY  |  9.10.2017
  Spokojený/á

Dík za precizní výkon panu MUDr Maršákovi,operace proběhla v sympatickém prostředí celého pracovního týmu,dík patří i dvěma sestrám,které mě k operaci připravovaly. Vidím na dálku jako nikdy předtím!Vřele doporučuji svěřit se do péče tohoto operačního týmu.Al.Č.

 1 Like

Podstoupila jsem operaci očí jsem nadšená

 |  Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Registrovaný uživatel  |  19.6.2017
  Spokojený/á

Podstoupila jsem operaci očí jsem nadšená můžu každému jen doporučit vůbec se nemusíte ničeho bát.Jsem šťastná a hned je na světě líp neváhejte.

Ráno se vzbudit a zase vidět ostře

 |  Laserová operace očí - ReLEx® smile
tescada  |  15.7.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 29 800 Kč

Tak jsem nakonec operaci podstoupila pred 2 dny v Praze v oční klinice Lexum, byla jsem na metode Relex Smile a operoval me pan Filipec. Mela jsem na kazdem oku 4 a ctvrt dioptrie. Rano jsem prisla na kliniku, jeste mi udelali nejaky vysetreni a pak uz jsem sla na sal nebo teda pred:-) Nabidli mi ta... Více 

 2 Likes  |   5 Komentářů

Ideální péče

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  8.6.2016
  Spokojený/á

Absolutně kladné hodnocení, naprostá profesionaklita jak operatéra, tak celého týmu, naprostá pohoda v personálu, zjevně ideálně fungující tým. Vzorově lidský přístup. Prostě ideální péče.

 1 Like

Veškerý personál je na odborné výši

 |  Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace)
Registrovaný uživatel  |  5.1.2016
  Spokojený/á

Veškerý personál je na odborné výši a chová se ke klientům, jako by patřili do rodiny.Jsem spokojený a i můj osobní oční lékař hodnotil zákrok jako perfektní.Mazač Jan,Litoměřice.

Perfektní výsledek, vysoká odbornost

 |  Vrozená katarakta (šedý zákal)
Registrovaný uživatel  |  7.12.2015
  Spokojený/á

Perfektní výsledek, vysoká odbornost a mimořádně pečlivý a laskavý přístup personálu.

 1 Like

Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Šance pro Vaše oči

Více o nás

Profil kliniky

Klinika Lexum byla založena v roce 1993. V průběhu svého působení se stala mezinárodně uznávaným centrem refrakční chirurgie.

V roce 2002 byla otevřena pobočka klinika Lexum Ostrava, v roce 2006 zahájila provoz klinika Lexum České Budějovice a v roce 2009 Lexum Brno.

Dalším pracovištěm Lexum je klinika, které se specializuje na ambulantní léčbu šedého zákalu plně hrazenou ze zdravotního pojištění.

Čím je Evropská oční klinika Lexum výjimečná

Možností výběru z kompletního spektra postupů refrakční chirurgie – díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu kliniky vám poskytneme široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.

Rozsáhlými zkušenostmi – lékařský tým kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum více než 20 000 laserových zákroků a na 50 000 operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.

Moderním vybavením – vyšetřovny a operační sály kliniky Lexum jsou vybaveny nejmodernější dostupnou technikou. K laserové léčbě dioptrických vad lékaři Lexum používají excimerový laser LADARVision®4000. Tento systém je vybaven nejdokonalejšími technologiemi, které byly pro refrakční chirurgii dosud vyvinuty – LADARTracker, flying spot a LADARWave. K přesnému stanovení refrakční vady a vhodnosti refrakční operace se používají moderní diagnostické přístroje: topograf, který zobrazuje přesnou mapu rohovky, pachymetr ke zjišťování tloušťky rohovky, refraktometr pro měření objektivní refrakce a zakřivení rohovky. Součástí vyšetření je i pupilometrie, která stanoví šíři zornice.

Podrobností informací o průběhu léčby – chceme, abyste společně s našimi lékaři rozhodovali o volbě nejvhodnějšího postupu, který povede k odstranění vaší oční vady. Proto je naší snahou poskytovat vám podrobné informace o všech možnostech léčby v přehledné, názorné a co nejúplnější formě.

Vysokou kvalitou péče – průběžně vyhodnocujeme naše výsledky, sledujeme světové trendy, zdokonalujeme přístrojové vybavení a postupy s cílem poskytnout vám maximální možnou kvalitu péče.

Světovým uznáním – klinika Lexum je uznávaným mezinárodním školicím centrem a je pravidelně navštěvována zahraničními oftalmology. Lékaři kliniky Lexum přednášejí na světových konferencích a publikují své zkušenosti v renomovaných odborných časopisech. Jsou členy řady odborných společností - American Academy of Ophtalmology, American Society of Cataract and Refractive Surgery, International Ocular Inflammation Society, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Association for Eye Research, European Glaucoma Society atd.

Pracovní doba:

1. patro - refrakční centrum

Pondělí 8:00 - 19:00
Úterý 8:00 - 18:00
Středa 8:00 - 18:00
Čtvrtek 8:00 - 18:00
Pátek 8:00 - 14:30

2. patro - vitreoretinální centrum

Pondělí 8:00 - 17:00
Úterý 8:00 - 17:00
Středa 8:00 - 17:00
Čtvrtek 8:00 - 17:00
Pátek 8:00 - 14:30

Lékaři & Pracoviště

Zákroky

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové operace očí
   Laserová operace očí - LASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
   Laserová operace očí metodou femtoLASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
Léčba šilhání (strabismu) Od 25 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček Od 10 000 Kč
   Operace horních víček Od 10 000 Kč
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) Standardní léčba šedého...

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.