Evropská oční klinika Lexum Brno

 • 7 odpovědí
 • 75% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (5)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Evropská oční klinika Lexum Brno a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Evropská oční klinika Lexum Brno již získal/a tuto recenzi

Jde im o zdravie pacienta

 |  Léčba šilhání (strabismu)
Registrovaný uživatel  |  12.2.2018
  Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

 1 Like

Podstoupila jsem operaci očí jsem nadšená

 |  Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE
Registrovaný uživatel  |  19.6.2017
  Spokojený/á

Podstoupila jsem operaci očí jsem nadšená můžu každému jen doporučit vůbec se nemusíte ničeho bát.Jsem šťastná a hned je na světě líp neváhejte.

Anonymous

Anonym

Anonymous
Anonymous  |  10.7.2011
  Spokojený/á

Poděkování a doporučení. Po operaci šedého zákalu obou očí se mně asi za 26 měsíců vidění měnilo. Obraz byl rozmazaný a stav se stále zhoršoval. Po bezbolestném zákroku operací laserem v oční klinice Lexum v Brně jsem opět bez potíží s výborným viděním. Moc tímto děkuji lékaři panu Ventrubovi ...PhD, který prováděl zákrok s vysvětlením postupu a účinku laseru na oko. Taktéž děkuji za velkou vstřícnost a ochotu celému personálu oční kliniky. J. Sigl Svitavy Více 

Kami

VELMI DOPORUČUJI - Lasik

Laserová operace očí - LASIK
Kami
Kami  |  9.6.2011
  Spokojený/á

Služby celého zdravotnického komplexu i skvělý personál v čele s panem doktorem Ventrubou ve mě zanechaly jen a jen pozitivní dojem, ačkoli jsem zde podstoupila operaci, které jsem se velmi bála! Výsledek výtečný. VELMI DOPORUČUJI

 1 Like

Strach a bolest u zubaře je horší

Laserová operace očí metodou femtoLASIK
Ing. Čestmír Šoltys  |  17.5.2011
  Spokojený/á

Ing. Čestmír Šoltys informatik Rozhodujícím impulsem pro postoupení zákroku bylo konstatování mého očního lékaře, že mám pokročilý stupeň vaskularizace. K tomuto stavu údajně došlo dlouhodobým nošením kontaktních čoček. Protože jsem byl cca 25 let zvyklý na tento „komfort vidění“, dioptrické brýle... Více 

Profil

Motto:

Šance pro Vaše oči

Více o nás

Profil kliniky

Klinika Lexum byla založena v roce 1993. V průběhu svého působení se stala mezinárodně uznávaným centrem refrakční chirurgie.

V roce 2002 zahájila provoz klinika Lexum Ostrava, v roce 2006 Lexum České Budějovice, v roce 2009 Lexum Brno a v roce 2010 pobočka Lexum Tábor.

Čím je Evropská oční klinika Lexum výjimečná

Možností výběru z kompletního spektra postupů refrakční chirurgie – díky dokonalému přístrojovému vybavení a vysoké kvalifikaci personálu kliniky vám poskytneme široký výběr možností korekce všech refrakčních vad oka – krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu, presbyopie a aberací vyššího řádu.

Rozsáhlými zkušenostmi – lékařský tým kliniky Lexum tvoří mezinárodně uznávaní odborníci v oboru očního lékařství. Od založení kliniky v roce 1993 provedli lékaři Lexum více než 150 000 laserových zákroků, operací šedého zákalu, glaukomu, transplantací rohovky, rekonstrukčních očních operací, operací sklivce a odchlípené sítnice.

Moderním vybavením – vyšetřovny a operační sály kliniky Lexum jsou vybaveny nejmodernější dostupnou technikou. K laserové léčbě dioptrických vad lékaři Lexum používají femtosekundové lasery VisuMax 500 kHz ( Carl Zeiss Medi-tec) a Da Vinci (FEMTO LDV Ziemer Ophthalmic System AG). excimerový laser MEL 80 firmy Carl Zeiss. K přesnému stanovení refrakční vady a vhodnosti refrakční operace se používají moderní diagnostické přístroje: topograf, který zobrazuje přesnou mapu rohovky, pachymetr ke zjišťování tloušťky rohovky, refraktometr pro měření objektivní refrakce a zakřivení rohovky. Součástí vyšetření je i pupilometrie, která stanoví šíři zornice.

Podrobností informací o průběhu léčby – chceme, abyste společně s našimi lékaři rozhodovali o volbě nejvhodnějšího postupu, který povede k odstranění vaší oční vady. Proto je naší snahou poskytovat vám podrobné informace o všech možnostech léčby v přehledné, názorné a co nejúplnější formě.

Vysokou kvalitou péče – průběžně vyhodnocujeme naše výsledky, sledujeme světové trendy, zdokonalujeme přístrojové vybavení a postupy s cílem poskytnout vám maximální možnou kvalitu péče.

Světovým uznáním – klinika Lexum je uznávaným mezinárodním školicím centrem a je pravidelně navštěvována zahraničními oftalmology. Lékaři Oční kliniky Lexum přednášejí na světových konferencích a publikují své zkušenosti v renomovaných odborných časopisech. Jsou členy řady odborných společností - American Academy of Ophtalmology, American Society of Cataract and Refractive Surgery, International Ocular Inflammation Society, European Society of Cataract and Refractive Surgeons, European Association for Eye Research, European Glaucoma Society atd.

Pracovní doba:

Pondělí 7:30 - 16:00
Úterý 8:00 - 16:30
Středa 7:30 - 16:00
Čtvrtek 8:00 - 16:30
Pátek 8:00 - 15:30

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od*
Laserové operace očí
   Laserová operace očí - LASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
   Laserová operace očí metodou femtoLASIK cena je uvedena za jedno... Od 8 900 Kč
Léčba šilhání (strabismu) Od 25 000 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika)
   Operace dolních víček Od 10 000 Kč
Operace šedého zákalu (fakoemulsifikace) Standardní léčba šedého...

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Šilhání dovede potrápit

6.6.2011

Také jste se setkali s někým, komu tzv. ujíždělo jedno oko jiným směrem? A když s Vámi hovořil, tak jste měli problém dívat se mu „do... Více 

Napište nám

Adresy

Adresa
Bezručova 22
603 00 Brno
Staré Brno
Česká republika

 Brno   
 • 75% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď