Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Laserová operace očí - neschopenka - Korekce laserovou metodou femtoLASIK - Diskuze

Laserová operace očí - neschopenka

Laserová operace očí - neschopenka

Adéla  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den. Jsem po laserové operaci očí a mám problém s neschopenkou.. Na klinice mi řekli, že neschopenky nevydávají, at si řeknu své obvoďačce.. Ta mi ale řekla, že se jedná o kosmetický zákrok a na to se neschopenka nevztahuje.. Pracuji ve velmi špinavém a prašném prostředí a o své oči si bojím. Poraďte prosím. Děkuji.
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Praha
  • 111 odpovědí
  • 45 Likes
Dobrý den,
bohužel je to tak, jak říkáte, na tento typ zákroků se nemocenská nevztahuje, ale oči lze v době hojení považovat za oči se zánětem rohovky (je tam narušený povrch oka a je nutná antibiotická léčba) a obvodní lékař by k tomu měl při Vašem pracovním prostředí přihlédnout.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Ing. Čestmír Šoltys informatik Rozhodujícím impulsem pro postoupení zákroku bylo konstatování mého očního lékaře, že mám pokročilý stupeň vaskularizace. K tomuto stavu údajně došlo dlouhodobým nošením kontaktních čoček... Více 

Laserová operace očí metodou femtoLASIK - Související videa

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí