Nejlepší oční klinika v Praze?

Nejlepší oční klinika v Praze?

Jolly  |  návštěvník  |  Praha
mohu upřímně vědět kterou kliniku by jste doporučil víc ? LEXUM nebo OKHP jsem z Prahy a mám pocit že tyto dvě jsou jedny z nejlepších ale stále nemohu se dopátrat která z nich je víc nej...nebo znáte v Praze jiné na dost špičkové urovni. pořád nevím pro jakou se rozhodnout a jakou operaci podstoupit chtěla jsem se zbavit brýlí jak na čtení tak nadálku a podstoupit výměnu čoček ale po různých recenzím mě to odrazuje tak zvažuji pouhe odstranění brýlí na dálku to ovšem nic nemění na tom že nevím kam na ní jít.Kterou kliniku v Praze by jste mi doporučil nejde mi o ceny jde mi o kvalitu a spokojenost a hlavně o zaručené výsledky děkuji za odpověď
Tommk  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Gemini

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na vaší klinice jsem byl velmi spokojen s profesionálním a lidským přístupem celého kolektivu a zvláštní poděkování patří paní doc. Mudr. Šárce Skorkovské, která mně provedla samotný zákrok rychle a bezbolestně. Z výsled... Více 

1 Like  
hudebnik1 6.11.2017
Spokojený/á

Byl jsem velice spokojen s celým personálem, jsou všichni příjemní a ochotní, mohu jenom doporučit, nebudete litovat. Pan doktor Lubomír Továrek má zlaté ruce. Operace levého oka, ve kterém mi byla provedena výměna lidsk... Více 

1 Like   21 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí