Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Rizika implantace torické monofokální iol - Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE - Diskuze

Rizika implantace torické monofokální iol

Rizika implantace torické monofokální iol

Mike  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den ,
Prosím Vás o informaci jak velké je riziko u inplantace torické monofokální iol .
Děkuji Vám za odpověď.
prim. MUDr. Lucie Valešová MHA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Praha, Brno
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, torická čočka nemá žádná přídatná rizika proti čočce klasické. Naopak je nejšetrnějším způsobem řešení astigmatismu při této operaci. Máme s tím na naší klinice velmi dobré zkušenosti. Určitě doporučuji.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na vaší klinice jsem byl velmi spokojen s profesionálním a lidským přístupem celého kolektivu a zvláštní poděkování patří paní doc. Mudr. Šárce Skorkovské, která mně provedla samotný zákrok rychle a bezbolestně. Z výsled... Více 

1 Like  
hudebnik1 6.11.2017
Spokojený/á

Byl jsem velice spokojen s celým personálem, jsou všichni příjemní a ochotní, mohu jenom doporučit, nebudete litovat. Pan doktor Lubomír Továrek má zlaté ruce. Operace levého oka, ve kterém mi byla provedena výměna lidsk... Více 

1 Like   21 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí