Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Operace očí - umělá čočka-cena? - Implantace umělé čočky - PRELEX, RLE - Diskuze

Operace očí - umělá čočka-cena?

Operace očí - umělá čočka-cena?

zany  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den. prosím kolik stojí voperování umělé čočky. Jsem po laserový operaci a hodně se mi to horší. děkuji .
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den,
cena za implantaci multifokální nitrooční čočky se mírně liší. Konktrétně na Našem pracovišti 28.000,- za oko (v případě trifokální čočky 38.000,- za oko). Ale opravdu nedoporučuji volit pracoviště podle ceny. Nekvalitní čočka má spoustu vedlejších optických fenoménů a nebude spokojen. Po laserovém zákroku je ovšem nejprve nutné vyloučit příčiny zhoršeného vidění jako je ektázie rohovky, zašednutí rohovky apd.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.
Přeji krásný zbytek dne a jsem s pozdravem.

MUDr. Vladimír Korda, Ph.D.
Oční klinika OFTEX
Rokycanova 2798, 530 02 Pardubice
Česká republika
ředitel
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
--------------------------------------------------------
tel.: XXXXXXXXXXX, GSM: +XXXXXXXXXXXXXXX
email: XXXXXXXXXXXXXX
zany  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den .Moc děkuji za odpověd. J.Bártová.
MUDr. Eva Jerhotová Ph.D.  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Praha
  • 111 odpovědí
  • 45 Likes
Dobrý den,
záleží na tom, jakou čočku potřebujete. U monofokální - metoda RLE je to 20 tisíc za oko, u multifokální od 29 tisíc.
Vše by záleželo na podrobném vyšetření, protože ne vždy je vhodná implantace multifokální čočky po provedeném refrakčním laserovém výkonu.
Můžete se obrátit na naše pracoviště-základní věci zjistíme formou bezplatné konzultace, podrobnější je samozřejmě vyšetření. Více na www. XXXXXXXXXX
S pozdravem

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Na vaší klinice jsem byl velmi spokojen s profesionálním a lidským přístupem celého kolektivu a zvláštní poděkování patří paní doc. Mudr. Šárce Skorkovské, která mně provedla samotný zákrok rychle a bezbolestně. Z výsled... Více 

1 Like  
hudebnik1 6.11.2017
Spokojený/á

Byl jsem velice spokojen s celým personálem, jsou všichni příjemní a ochotní, mohu jenom doporučit, nebudete litovat. Pan doktor Lubomír Továrek má zlaté ruce. Operace levého oka, ve kterém mi byla provedena výměna lidsk... Více 

1 Like   21 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí