Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Amoce sítnice - výměna silikonové tamponády za plyn - Biologická léčba chorob sítnice a sklivce - Diskuze

Amoce sítnice - výměna silikonové tamponády za plyn

Amoce sítnice - výměna silikonové tamponády za plyn

jobara  |  návštěvník  |  Praha
Jsem měsíc po výměně silikonové tamponády za plyn. Měl jsem opakovanou amoci sítnice s trhlinou. V oku vidím bílou tečku ohraničenou černě, , která se pohybuje, je vidět víc při silnějším světle venku, ale i když oko zavřu. Je možné, že během výměny vznikla na sítnici nová trhlina , či co může způsobovat tento efekt?
MUDr. Vladimír Korda, Ph.D., MBA  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Pardubice
  • 571 odpovědí
  • 27 Likes
Dobrý den, pravděpodobně to bude buď zbytková bublina plynu, která se ještě nevstřebala, nebo zbyteček silikonového oleje, který se z oka nepodařilo odstranit.

Související recenze a zkušenosti

alzaj 12.10.2016
Spokojený/á

Léčba vlhké formy VPMD. Lékaři i sestry jsou velmi vstřícní, odborně na výši a ochotni vše potřebné vysvětlit. Pomohli mi zajistit jinde léčbu netypické vlhké formy VPMD. Jsem velmi spokojena, Docházím stále na kontroly ... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí