Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Vysoký oční tlak - Biologická léčba chorob sítnice a sklivce - Diskuze

Vysoký oční tlak

Vysoký oční tlak

Brazhiri  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den,
před týdnem jsem podstoupila operaci z důvodu odchlípnutí sítnice.Napistili mi do oka silikon a po operaci mám už týden zvětšený vnitro oční tlak(28-30).Víčko je oteklé a mám krvácení do oka. Předepsali mi spoustu léků,které zatím nezabírají. Je to běžné?za jak dlouho by se to mělo srovnat?

Děkuji za odpověd".
anonym  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, včera byla dcera na kontrole, paní doktorka zjistila, že se jí oční vada zvětšila a dala na každé oko o půl dioptrie víc ( 2,5 a 3) Dcera špatně vidí na dálku, s růstem se vada stále zvětšuje. Dceři je 16,5 roku. Paní doktorka zjistlila ještě vysoký oční tlak (23 a 29). Jsem z toho nervozní, v rodině nemáme tuto genetickou dispozici a nic o tom nevím... Můžete mě PROSÍM poradit, trochu vysvětlit rizika a hlavně co můžeme udělat doma, aby se to nezhoršovalo??? Budu vděčná za každou radu.
Předem MOC děkuji.
Přeji Vám pěkný den
Ilona Zavřelová

Související recenze a zkušenosti

alzaj 12.10.2016
Spokojený/á

Léčba vlhké formy VPMD. Lékaři i sestry jsou velmi vstřícní, odborně na výši a ochotni vše potřebné vysvětlit. Pomohli mi zajistit jinde léčbu netypické vlhké formy VPMD. Jsem velmi spokojena, Docházím stále na kontroly ... Více 

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí