Odstranění prizmatických brýlí

Odstranění prizmatických brýlí

helkama  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den.
Asi 10 let nosim prizmaticke bryle.Pouzivam bryle s bazi ven.Zacinal jsem se 3pDpt.Nyni mam na kazdem oku 20pDt prizmatickych a stale se zhorsuji.Neexistuje nejaka operace oci abych nemusel takto silne prizmaticke bryle nosit ?
Dekuji za odpoved.Karel 42 let
MUDr. Kristina Vodičková Ph.D., FEBO  |  Basic member  |  Oftalmologie  |  Brno
  • 26 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
operace samozřejmě existuje, je s podivem, že snášíte na každém oku 20 prizmatických dioptrií.
Ojednejte se na strabologické vyšetření na naší kliniku,
s pozdravem,
dr. Vodičková, Neovize
helkama  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den.
Jak jsem už psal postupně během 10ti let se mi zvýšily prizmatické dioptrie až na tuto hodnotu. Nemám problém tyto brýle nosit vidím s nimi celkem dobře a hlavně jen jeden obraz ale po estetické stránce jelikož jsou tyto brýle na vnějších okrajích velmi tlusté mi nevyhovují. Děkuji za vaši odpověď a určitě se po Novém roce u vás objednám.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Vážená paní doktorko Flemrová, chtěla bych Vám ještě jednou vyjádřit obrovské poděkování za skvělou a fantastickou operaci mých "zlobivých šilhajících očí." V devíti letech mi přestal plnit funkci oční sval a tím pádem m... Více 

1 Like  
Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí