Ujizdeni oka (strabismus ?)

Ujizdeni oka (strabismus ?)

Karlos  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den,
Mám dotaz,je mi 30 let a v mladí jsem měl maly uraz, odraz klacku mě trefil do oka(nic hrozného) a od te chvíle mam postavení levého oka o malinko výše, když koukám rovne, není to tak vidět, když koukam doprava, není to vůbec vidět, ale když kouknu doleva, levé oko mi vyjede výše než prave, u levého oka mi je například po okem vidět belmo a u pravého ne, takze potom je vidět lehké silhani. Zrak je ale velmi dobrý, vidím skvěle, ale od toho momentu si dávám pozor na jakou stranu koukám a vlastně pohledu doleva se snažím co nejvíce vyhýbat, 2x v životě se mi stalo, ze mě na to nekdo upozornil, od te doby mě to štve, je možné to vyřešit nastavitelnými stehy? Je nějaké riziko ze se mi zrak zhorší? Nebo ze když se srovná levá strana, tak muže být oko níže, když zase kouknu doprava?

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Vážená paní doktorko Flemrová, chtěla bych Vám ještě jednou vyjádřit obrovské poděkování za skvělou a fantastickou operaci mých "zlobivých šilhajících očí." V devíti letech mi přestal plnit funkci oční sval a tím pádem m... Více 

1 Like  
Spokojený/á

Kliniku odporúčam, nejde im o biznis, ale o zdravie pacienta. Ja som mala smolu zákrok mi nebol doporučený. Vlastne mi len potvrdili názor mojej očnej lekárky.

1 Like  
Doktor ve Vašem okolí