Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti kolene po artroskopii a ACP - ACP – léčba krevní plazmou - Diskuze

Bolesti kolene po artroskopii a ACP

Bolesti kolene po artroskopii a ACP

jamot  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem třetí měsíc po artroskopii kolene, protože jsem měla bolesti pod čéškou po pádu na náledí. Byla mi zjištěna artróza 2. stupně, a proto nyní dojíždím k aplikaci krevní plazmy do kolene z vlastní krve. Nicméně, bolesti kolena po artroskopii pod čéškou již nejsou, ale jsou v oblasti vnitřního menisku a to celkem nepříjemné. Celkově hodnotím stav po artroskopii po třech měsící horší než před. Velké problémy mi dělá chůze do schodů a ze schodů.Potřebovala bych vědět, zda je normální, že po artroskopii koleno ještě pořád bolí a navíc jsem po 5. aplikaci plazmy a bolesti se zhoršují, podotýkám v místě, kde před tím koleno nebolelo. Je mi 38 let. Děkuji předem za odpověď.
MUDr. František Picek  |  Basic member  |  Ortopedie  |  Praha
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
po 3 měsícíchh po ASK by se měl již stav kolene stabilizovat a ne zhoršovat. Na vině patrně není aplikace plasmy, otázkou je diagnostka možného vývoje stavu po pohmoždění při Vámi zmiňovaném pádu, Je-li stav po měsících opravdu spíše horší, je na místě posouzení funkce kolene jako celku, vyloučení menisk. příznaků, zintenzivnění rehabilitace a fyzikálních procedur a pravděpodobně indikace k vyš. magnetickou rezonancí.
Hezký den,

MUDr.František Picek
ORP CENTRUM Praha
XXXXXXXXXX
jamot  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, děkuji za odpověď.Lékařem mi bylo řečeno, že po ASK se v koleni tvoří srůsty po optice, kterou mi koleno vyšetřovali, ale mě se to nezdá,protože to bolí tak dlouho. Mám podezření, že,když bolesti ve zmiňovaném místě vznikly až po ASK, že mi spíše bylo něco v koleni porušeno....a proto pátrám po tom, zda je to možné.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Velmi špatně jsem chodila, hlavně mi dělaly potíže schody. Dr.Kopala jsem si našla na internetu, jelikož jsem hledala lékaře který tuto metodu provádí. Zjistil arthrosu obou kolen II. stupně. Po rentgenu a vyšetření mi l... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí