Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Popálení při elektroléčbě - Elektroléčba, Elektrostimulace - Diskuze

Popálení při elektroléčbě

Popálení při elektroléčbě

Roman Píša  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
Rád bych se zeptal:Chodím na rhb.Dostal jsem minulý týden elektroléčbu na bederní páteř z důvodu vyhřezlé plotýnky.Tvalo to 10 min a posledních 5 min mě to začínalo víc a víc bolet a poslední minuty mě to na bedrech už hodně tlačilo,a personálu jsem nic neřekl.Poté jsem zjistil,že tak mám propálenou kůži na dvou místech o vel. asi 1-2cm.Může mít prosím toto větší množství proudu nějaký negativní nebo dlouhodobě negativní vliv na záda? Nemá větší množství proudu třeba opačný účinek,že se mi to naopak v bederní oblasti ještě více rozbouří?
Předem děkuji,Roman Píša
GERI, spol. s r.o. rehabilitace a rekondice  |  Basic member  |  Praha
  • 169 odpovědí
Dobrý den, nevím jaké proudy máte předepsané, každopádně bolestivé by být neměly, rozhodně nesmí poškozovat kožní kryt. Plotnu vám to nijak nepoškodí, jen příště personál informujte, aby snížili intenzitu. Elektroterapie je v tomto případě dopňkovou léčbou, hlavní je cvičení.

Mgr. Martin Svitek
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,

popáleniny po elektroterapii jsou jistě problémem a špatně zvolenou intenzitou při terapii. Vliv na výhřez - ploténku to jistě nemá. Doporučuji konzultovat přímo na pracovišti s odborníkem, který vám aplikaci provádí. Případně od elektroterapie úplně odstoupit.

S pozdravem Frána

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí