Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolestivé achilovky a domácí elektroléčba - Elektroléčba, Elektrostimulace - Diskuze

Bolestivé achilovky a domácí elektroléčba

Bolestivé achilovky a domácí elektroléčba

anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
prosím o radu - jsem ročník 1954,mám artrotické změny kloubů a teď mě hlavně trápí achilovy šlachy.Mám z dědictví domácí přístroj na elektroléčbu - bohužel bez návodu.Parametry na štítku : In:120/60mA,Un:115/230V 50H.
Jak mohu tento přístroj využít a kde se mohu dovědět,jakou intenzitu,četnost a délku léčby mám aplikovat.Předem díky.
GERI, spol. s r.o. rehabilitace a rekondice  |  Basic member  |  Praha
  • 169 odpovědí
Samoléčbu neoznačeným přístrojem nedoporučuji, zajděte si k lékaři, Achilovky vás jistě nebolí z důvodu nedostatku proudu v nich.

Mgr. Martin Svitek, rhb geri
anonym  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď a jelikož se mi vrátila i ostruha,návštěva odborníka mě stejně nemine,L.

Reakce na anonym

Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
co se ostruhy týče, tak mimo fyzikální terapie (UZ či Rázová vlna) je vhodné využít i fyzioterapii případně služby podologa.
S pozdravem Frána

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí