Bolest na zadní straně stehna a bolest zad

Bolest na zadní straně stehna a bolest zad

staarman  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den. 2 dny mne trápí bolest na zadní straně levého stehna. Bolest je stále intenzivnější. Když je noha v klidu (sed, leh, stání) téměř to nebolí. Při pohybu (když si sedám, když se zvedám, někdy za chůze) cítím bodavou a křečovitou bolest na zadní straně levého stehna. Zhruba do minuty bolest ustoupí a na nohu jde stoupnout a jít (když se zvedám ze sedu nebo lehu). Bolí mne trochu v kříži a trochu bolí i levé kolenu, obojí mažu a je to lepší. Ta bolest ve stehnu se ale zhoršuje. Co by to mohlo být? Prodělal jsem chřipku s horečkami, únavou, bolestí kloubů a svalů (už jsem zdráv), tak mne napadla možná souvislost.
Mgr. Michal Joshua Frána  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 397 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, vyhledejte svého praktického lékaře, dle jeho posouzení možnost krevních náběrů a dále cestou fyzioterapeutického nebo ortopedického vyšetření. S pozdravem Frána Praha joshfrana.cz

Související recenze a zkušenosti

pacientka 1962 8.1.2019
Spokojený/á

nikdy jsem nesetkala s takovým přístupem jako má pán Ressner při vstupu vás pozdraví podá ruku opravdu vás pořádně proklepe vše vám vysvětlí škoda,že tu není více takových lékařů.Renata

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí