Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest na zadní straně stehna a bolest zad - Fyzioterapie - Diskuze

Bolest na zadní straně stehna a bolest zad

Bolest na zadní straně stehna a bolest zad

staarman  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
Dobrý den. 2 dny mne trápí bolest na zadní straně levého stehna. Bolest je stále intenzivnější. Když je noha v klidu (sed, leh, stání) téměř to nebolí. Při pohybu (když si sedám, když se zvedám, někdy za chůze) cítím bodavou a křečovitou bolest na zadní straně levého stehna. Zhruba do minuty bolest ustoupí a na nohu jde stoupnout a jít (když se zvedám ze sedu nebo lehu). Bolí mne trochu v kříži a trochu bolí i levé kolenu, obojí mažu a je to lepší. Ta bolest ve stehnu se ale zhoršuje. Co by to mohlo být? Prodělal jsem chřipku s horečkami, únavou, bolestí kloubů a svalů (už jsem zdráv), tak mne napadla možná souvislost.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den, vyhledejte svého praktického lékaře, dle jeho posouzení možnost krevních náběrů a dále cestou fyzioterapeutického nebo ortopedického vyšetření. S pozdravem Frána Praha XXXXXXXXXXXX
roko  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Mam stejny problem se zadni stranou praveho stehna ktery zde popisujete,vecer skoro nemohu chodit.Muzete napsat na mail muj,jak ste to vyresil?Co to je za problem a co na to zabira,co to dokaze vylecit?Muj mail- xxxxx. Dekuji.
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
Roko, Váš email jsem smazala z důvodů ochrany soukromí. Někdo by mohl zneužit, nicméně ostatní uživatelé Vám mohou napsat soukromou zprávu - nebo vy jim. Lze to jednoduchým klikem na jméno uživatele a vybrat možnost poslat soukromou zprávu...

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí