Zkrácená šlacha v podpaždí

Zkrácená šlacha v podpaždí

jirinovak  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Dobrý den, po cvičení na hrazdě mě začala pobolívat ruka a nemohl jsem ji nataženou zvednout nad hlavu. Po asi týdnu jsem si nahmatal v podpažní jamce zřejmě zkrácenou šlachu. Byl jsem na ortopedii, kde jsem dostal léky, momentálně chodím na laser, ale zatím nic nezabíra. Myslíte, že pomůže rehabilitace ? Nedokážu si představit, že by to takhle mohlo zůstat.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den,
Doporučuji vyšetřit fyzioterapeutem. Jak zní verdikt ortopeda? Podle popisovaných obtíží nevidím důvod pro laser, který dle vašich slov nemá efekt. Po vyšetření u fyzioterapeuta doporučuji SONO. Pokud budete mít další dotazy, kontaktujte mne přes web.
S pozdravem Mgr. Frána
XXXXXXXXXXXXXXXX
Michaela  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám ÚPLNĚ STEJNÝ PROBLÉM. Obvodní lékařka ani ortoped si neví rady, momentálně mě poslali na vyšetření žil.
Poradil by jste mi kam se mám obrátit.

Děkuji
Zahelová Michaela

Reakce na Michaela

jansktom  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, trápí mě stejný problém. Dostala jste nějakou diagnózu? Podařilo se to nějak vyléčit? Děkuji.

Tomáš

Reakce na jansktom

Miroslava Hajduová  |  návštěvník  |  Kosice
  • 1 odpovědí
Dobrý deň, dostali ste niekto z vás nejakú diagnózu ? Mamka má úplne rovnaký problém a nikto z lekárov si nevedia rady.. Vopred ďakujem

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí