Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Jak se zbavit bílých fleků na zubech - Bílé skvrny na zubu - Diskuze

Jak se zbavit bílých fleků na zubech

Jak se zbavit bílých fleků na zubech

Debbie159  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
Je mi 13 let a už několik let mám 2 o něco bělejší fleky, než moje barva zubů. Zuby si čistím pravidelně a tak si myslím, že jde o ten nadbytek fluoridových iontů - často piji slazené šťávy, čaje, jím čokolády, sušenky, bonbóny a tak. Nekouřím, nepiju alkohol ani kávu.
Vůbec se mi ty fleky nelíbí a opravdu potřebuji najít způsob, jak se jich zbavit. Je tedy nějaká možnost, jak se jich zbavit? Nějaké přístroje u zubaře, které mi ty fleky "vyčistí" nebo "vycucá" nebo předepíše mastičku nebo olejíček na potření? Děkuji předem!
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, nejspíš se bude jednat o fluorózy. V těchto případech je možné využít metodu ICON, která pracuje na principu remineralizace skloviny.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Debbie159  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 2 odpovědí
To jsou nějaké tabletky na předpis nebo nějaká léčba u zubaře?

Reakce na Debbie159

Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Jedná se o zákrok prováděný stomatologem v ordinaci.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX