Bolest zubu a horečka

Bolest zubu a horečka

Renata  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
měla jsem docela intenzivní bolest na stoličce ,kde mám již asi rok inlay s novou korunkou ( velká citlivost už na dotek ), užívala jsem téměř každých 5 hodin Ibalgin na potlačení bolesti a po dvou dnech a konzumaci asi 10 Ibalginů bolest ze zubu téměř odešla( dalo se na něj kousat, což před tím nešlo), ale dál jsem asi 3-4 dny cítila jakýsi tlak v uchu nebo hlouběji pod zubem, měla teplotu 37,5- 38°C a pocit nateklých nosních dutin, přičemž rýmu jsem neměla. Postupně asi po 10dnech i tyto příznaky odeznívaly.Ibalgin jsem užívala intenzivně jen asi první 2-3 dny. Ráda bych se zeptala co mohlo být příčinou takové bolesti zubu, která sama odezněla bez zásahu a pak co mohlo způsobit ty další příznaky, jestli zdrojem mohl byt ten zub nebo pak užívání Ibalginu , s jehož užíváním v takové intenzitě nemám zkušenost. Předem děkuji za vyjádření a názor.
Avienclinic  |  Basic member  |  Praha
  • 7 odpovědí
Dobrý den,
dle popisující reakce Vašeho zubu by mohlo jít o odumření nervu v zubu /pokud nebyly přeléčeny kanálky/.Pokud zub byl přeléčen /tj.je mrtvý / může se jednat o zánětlivé ložisko na kořeni zubu.Ale to vše by objasnil RTG snímek a návštěva stomatologa.

S pozdravem Váš tým Avienclinic

Bolest zubů - Související videa