Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dentální hygiena před bělením zubů - Dentální hygiena - Diskuze

Dentální hygiena před bělením zubů

Dentální hygiena před bělením zubů

Pája  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Dobrý den,
chci se zeptat. Jestli je dobré chodit na dentální hygienu před bělením zubů. Jaká by měla být pauza mezi tím?
Děkuji za odpovědi. Pája
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Klíčové je, aby zuby byly dokonale čisté. To vesměs lidé zvládnou i bez dentální hygieny, ale pokud máte problémy se zubním kamenem atd, tak řekněme týdeníky před domácím bělením, aby se zahojily drobné ranky.
doc.Šmucler
Jana  |  návštěvník  |  Nitra
  • 1 odpovědí
Je mi jasne ze zubari hned zareaguju na moj prispevok ale asi tolko k tej hygiene. Chodila som pravidelne 10 rokov na hygienu vzdy dva krat rocne a vysledok? Moje ziby su uz ako papier. Su cele skrede a znicene. Viete co mi teraz povedal moj zubar? A ze co som cakala ze ved si mam dat fazety a moj problem je odstraneny tak to dakujem skutocne. Moje deti na hygienu nechodia ale pouzivaju sonicku kefku ak medzizubnu sprchu a maju dokonale zuby. Zubar in dava 1* za dokonalu hygienu a mysli si ze chodia 2x rocne na hygienu a nechodia! Vobec hygienu neodporucam. Len vyhodene peniaze. Toto mi tvrdi coraz viac ludi. Koho poznam kazdy nadava. Coraz viac znicene zuby a coraz viac kazov. Takze ludia dobre si rozmyslite ci budete vyhadzovat peniaze a potom ako ja este mate vysledok ze ved investujete do seba drzost zubara nic viac. Ze ved aj tak by vam zuby nevydrzali co ai myslite. Muz na hygienu nechodi a ma zuby zdrave a krasne a ja sprosta som tam nechala tisice za tue roky

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Člověk by neměl litovat toho co udělal, ale toho co neudělal. Po dlouhé době váhání jsem se rozhodl pro All on x.Litovat mohu jen toho, že jsem to neudělal dříve. Úžasný přístup a profesionalita v bezvadném prostředí, ne... Více 

Dentální hygiena - Související videa

Doktor ve Vašem okolí