Dentální hygienik Náchod

Dentální hygienik Náchod

DD  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, můžete mi doporučit dentálního hygienika nebo stomatologa na Náchodsku? A kolik stojí základní ošetření? Žiji v zahraničí, ale ráda bych si nechala ošetřit zuby zde, ale nejsem tu pojištěna. Děkuji za odpověď.
MUDr. Jan Šnajdr  |  Basic member  |  Velké Poříčí
  • 3 odpovědí
Dobrý den ,
jsem stomatolog z Velkého Poříčí ca 9 km od Náchoda. Mám zaměstananou hygienistku a nabízím kompletní služby vć. implantátů.
Nemám smlouvu s žádnou pojišťovnou.
Vstupní prohlídka je 1100,- + 450,- za rentgen celého obličeje (vidíme všechny zuby i koeny atd.) . Trvá asi 1,5 hod. dozvíte se možnosti ošetřewní + ceny jednotlivých možností. Sama se později rozhodnete zda Vás to oslovilo.
Vstupní prohlídka u hygienistky je 700,- a trvá asi hodinu.
Pokud máte zájem nebo se chcete na něco zeptat, tak klidně volejte na XXXXXXXXXXXX popř. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
S pozdravem Dr.Šnajdr
DD  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,

děkuji za nabídku. Chci se ještě zeptat co vlastně obsahuje vstupní prohlídka? A kdy by bylo možné se objednat?

Děkuji za odpověď.

Reakce na DD

MUDr. Jan Šnajdr  |  Basic member  |  Velké Poříčí
  • 3 odpovědí
Dobrý den,
očištění zubního kamene(základ) + teorie vzniku kazu a zánětu dásní (krvácení dásní atd),individuální výběr kartáčků(vč. mezizubních) a individ. instruktáž čištění.
V další návštěvě je KO hygieny + došištění ZK (pokud je masivně)¨.
Neodstraňuje se v první návštěvě hned protože je nutné nejdříve dobře čistit aby se neopakovala tvorba.
Klidně zavolejte na XXXXXXXXXXXX a vysvětlím to rychleji po telefonu ,poté se sama rozhodnete zda Vás to zaujalo?!
Děkuju A zdravím Dr.Šnajdr

Reakce na MUDr. Jan Šnajdr

DD  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Děkuji.

Už jsem se u vás objednala.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Člověk by neměl litovat toho co udělal, ale toho co neudělal. Po dlouhé době váhání jsem se rozhodl pro All on x.Litovat mohu jen toho, že jsem to neudělal dříve. Úžasný přístup a profesionalita v bezvadném prostředí, ne... Více 

Dentální hygiena - Související videa

Doktor ve Vašem okolí