Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Povinnost podstoupit dentální hygienu - Dentální hygiena - Diskuze

Povinnost podstoupit dentální hygienu

Povinnost podstoupit dentální hygienu

Zamlová  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
může mi zubní lékař přinutit k dentální hygiene za 650 Kč?blo mi sděleno že mě můj zubní lékař nevezme do kartotéky.děkuji
MUDr. Jitka Scheeová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Opava
  • 23 odpovědí
  • 5 Likes
Lékař může Vaše ošetření podmiňovat návštěvou hygienistky v případě,že Vám při vstupním vyšetření provedl špičkové ošetření dásní t.j. odstranění příp.zubního kamene,poučení o stavu Vašeho parodontu /tkáně kolem Vašich zubů/ a důkladném poučení o údržbě Vašeho chrupu,nejlépe pomocí Singl kartáčku a mezizubních kartáčků. Měl by Vás poučit i názorně před zrcátkem.Pokud při příští návštěvě nebude Vaše hygiena 100%,,parodont bez zánětu,pak má každý lékař právo Vás postoupit zubní hygienistce ať Vás učí čistit zuby za platbu.Přeji Vám aby to nebylo nutné a zdravím za Zubní laser s.r.o. z Opavy
MUDr.Scheeová Jitka
Hony  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Od detstvi jsme se ucili cistit zuby a nepotrebovali nejakou hygienicku,co nas "nauci,cistit si zuby". Je to jen dalsi vytahovani penez z penezenek. Me zuby hygienicka znicila a uz nikdy vice...
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Podle zákona samozřejmě ne. Základní hygiena je obsažena v kódech zdravotních pojišťoven.Za úhradu zdravotních pojišťoven ale nečekejte žádné zázraky v kvalitě, bohužel. Kvalitní zubní hygiena vyžaduje podle situace 30-120 minut. Pojiš'tovna rozložením příslušného kódu platí tak sotva 10 minut, spíše 5....Volba lékaře je Vaše právo. na straně druhé se lékaři pracující jen na pojišťovnu hledají stále hůře....
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,Vas lekar Vas nemuze nutit k navsteve dentalni hygieny, ale kazdy zodpovedny a lepsi zubni lekar Vam zubni osetreni bez predchozi navstevy zubni hygienistky neudela a to v pripade, ze to uzna za vhodne. Doporucuji se ridit doporucenim Vaseho lekare, urcite k tomu mel duvod. Cena za osetreni v porovnani s ostatnimi ordinacemi je rozhodne na nizsi urovni.
Hony  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Tisicovka je malo????? To asi pro vas.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Člověk by neměl litovat toho co udělal, ale toho co neudělal. Po dlouhé době váhání jsem se rozhodl pro All on x.Litovat mohu jen toho, že jsem to neudělal dříve. Úžasný přístup a profesionalita v bezvadném prostředí, ne... Více 

Dentální hygiena - Související videa

Doktor ve Vašem okolí