Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Obrácený skus - Ortodoncie - Diskuze

Obrácený skus

Obrácený skus

Ewyen  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 4 odpovědí
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na koho bych se měla obrátit, pokud bych chtěla úpravu zubů. Přední horní zuby mám větší než ostatní, a na fotkách to vypadá zle, moc se proto necítím svá. Chodila jsem také na rovnátka s tím, že mi paní doktorka nabídla, že si mohu udělat ve 21 letech plastiku. Mám obrácený skus, ale to bych řešila až jindy - i přesto bych jen poprosila o radu / co se týče úpravy zubů a i obrácenýho skusu... jsem z Plzně.

Děkuji za odpověď
DENT MEDICO - zubní klinika  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Dobrý den,

Doporučila bych Vám konzultaci na ortodoncii. Pokud máte obrácený skus, není vyloučené, že pro úpravu postavení Vašich zubů a docílení hezkého úsměvu bude potřeba i kombinovana ortodonticko-chirurgicka léčba. Problém obráceneho skusu a nepravidelného postavení zubů se správně musí řešít současně. Ke konkretnímu vyjádření je třeba provést kompletní vstupní vyšetření a sestavit léčebný plán ošetření.

S pozdravem,

MUDr. Lusine Samsonyan
Ewyen  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 4 odpovědí
děkuji za odpověď... ještě jedna otázečka: jak je to cenově náročné - přibližně / hradí úkon pojišťovna, alespoň částečně? Mám VZP

Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí