• 15 odpovědí

DENT MEDICO - zubní klinika

DENT MEDICO - zubní klinika

Recenze (6)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás DENT MEDICO - zubní klinika a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


DENT MEDICO - zubní klinika již získal/a tuto recenzi

Profil - DENT MEDICO - zubní klinika

Motto:

ÚSMĚV TO ŘEKNE ZA VÁS

Uvítání

Jsme DENT MEDICO, soukromá stomatologická klinika se třemi pracovišti v Praze.  Od roku 2003 je naší prioritou poskytovat našim klientům a klientkám vysoce kvalitní, specilaizovanou, komplexní stomatologickou péči, jakou bychom si i my stomatologové představovali sami pro sebe. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a dentálních hygienistek a díky špičkové technice a modernímu vybavení ordinací, které nám umožňuje držet krok se světovými trendy. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí. Jsme členem zdravotnické skupiny CARE MEDICO.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Na našich klinikách poskytujeme klientům komplexní stomatologickou péči, jejíž součástí je i výroba potřebných protetik – faset, korunek, můstků, protéz – a implantátů v naší vlastní zubní laboratoři, služby dentální hygieny, parodontologie, ortodoncie (rovnátka) a stomatochirurgie. Provádíme široké spektrum stomatochirurgických zákroků, jako jsou extrakce a resekce zubů, odstranění retních uzdiček nebo zavádění zubních implantátů. Nabízíme také široké spektrum služeb estetické stomatologie, od bělení zubů až po komplexní rekonstrukci úsměvu s využitím tzv. smile design technologií.

Profesní filozofie

Držíme krok s trendy. Vedle využívání moderních technologií držíme krok s trendy i v oblasti specializovaného vzdělávání a oborových informací. Podporujeme lékaře a odborný personál v průběžném vzdělávání, školení, návštěvách oborových konferencí. Díky tomu mají přehled o nejnovějším vývoji v oboru a mohou informace využít v péči o klienty.

Naše klinika

Záleží nám na pohodlí našich klientů i mimo ordinaci. Máme pracoviště na třech různých místech v Praze (Praha 2 Wilsonova, Praha 4 Chodov, Praha 8 Karlín). Díky široké ordinační době od 7:00 do 21:00 každý všední den můžeme nabídnout krátké objednací termíny. Na vyšetření se můžete objednat i online e-mailem nebo přes SMS chat. Před termínem návštěvy vám pak zašleme ještě SMS s připomínkou.

Více o nás

Jsme DENT MEDICO, soukromá stomatologická klinika se třemi pracovišti v Praze. Od roku 2003 je naší prioritou poskytovat našim klientům a klientkám vysoce kvalitní, specilaizovanou, komplexní stomatologickou péči, jakou bychom si i my stomatologové představovali sami pro sebe. Neustále zdokonalujeme své služby díky profesionálnímu týmu lékařů a dentálních hygienistek a díky špičkové technice a modernímu vybavení ordinací, které nám umožňuje držet krok se světovými trendy. Klientům nabízíme krátké objednací termíny, širokou ordinační dobu od 7:00 do 21:00 každý všední den a rozsáhlý servis i mimo ordinaci pro jejich maximální pohodlí.

Objednat se k nám můžete hned na telefonním čísle, přes kontaktní formulář na našich internetových stránkách či e-mailem Naše pracoviště jsou snadno dostupná MHD i autem a na všech pracovištích máme i hlídané parkoviště, které je pro vás po dobu návštěvy u nás zdarma. Náš profesionální personál se rád postará u váš komfort během celé návštěvy.

 

 

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů Od 4 680 Kč Do 8 950 Kč
Branemarkův můstek
Celokeramické fixní náhrady
Celoplášťové kovové fixní náhrady
Celoplášťové plastové/kompozitní fixní náhrady
Dentální hygiena Od 1 290 Kč Do 1 750 Kč
Dětská stomatologie
Endodoncie (ošetření kořenových kanálků)
   Mikroskopická endodoncie
Keramické fazety
Keramické korunky a můstky
Kombinované fixní náhrady slitina-plast/kompozit
Kompozitní fazety
Kompozitní inleje, onleje, overleje
Léčba paradentózy (parodontologie)
Metalokeramické (slitina-keramika) fixní náhrady
Ortodoncie
   Rovnátka Od 29 900 Kč Do 98 900 Kč
   Snímatelná rovnátka Invisalign Od 29 900 Kč Do 98 900 Kč
Poradna pro onemocnění čelistního kloubu
Protézy (celkové, částečné snímatelné náhrady)
Sklokeramické zubní náhrady
Stomatochirurgie
Zubní výplně (záchovná stomatologie)

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, konzultaci apod.

Články

Okouzlit úsměvem dnes může každý
17.10.2011

Mít krásný úsměv, s řadou rovných bílých zubů, není v dnešní době nic nereálného. Lékaři s novými technologiemi a materiály...

Děti alou k zubaři!
29.6.2011

Zvuk zubařské vrtačky a lékař v bílém plášti.., existuje příjemnější prostředí, kde mohou děti se svými rodiči trávit svůj...

Prevence se vyplatí
6.9.2010

Jak vlastně probíhá návštěva ordinace dentální hygienistky a s čím konkrétně může pomoci? Pacienti velmi často adekvátně...

Adresy

Adresa
Sokolovská 131/86
Zirkon Office Center
180 00 Praha
Praha 8
Česká republika

 Praha   
Ordinační hodiny
Pondělí
07:00 - 21:00 
Úterý
07:00 - 21:00 
Středa
07:00 - 21:00 
Čtvrtek
07:00 - 21:00 
Pátek
07:00 - 21:00