Bolest krku po trhání osmičky

Bolest krku po trhání osmičky

LucyDaniels  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem 1 den po trhaní pravé 8 dole,díra me nejak nebolí ale mam otekly krk a strašně mě bolí,taky nemůžu polykat a otevírat pusu,nevím co mám dělat,krk leduju a pomaha to jen na chvilku,na bolesti používám nimesil,muze tam byt zanet?Co mam delat aby to tolik nebolelo?Děkuju
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, nemusí se jednat o nic zásadního, záleží jak byla 8 uložena v čelisti. Otok bývá normální, omezené polykání taktéž. Vyčkal bych několik dnů, zdali se situace sama neurovná, v případě zhoršujících se bolestí, pokračujícího krvácení, celkových projevů jak teplota apod. vyhledejte lékaře ihned, aby zrevidoval co se děje.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
LucyDaniels  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Děkuju moc :) ještě jestli se můžu zeptat,když budu vyplachovat ustní vodou,není to moc agresivní?jinak si zuby nevyčistím kvuli špatnému otvírání

Reakce na LucyDaniels

Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
první dny doporučuji nevyplachovat, zakupte si například Cordosyl pro aplikaci na dásně, která tlumí bolest a má léčivé účinky.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
No, já bych se klidně na pohotovosti stavil, zejména, pokud máte zvýšenou teplotu, mohlo by se jednat i o absces. Pokud je teplota do 37.5C, můžete pár dní počkat. Na ránu Corsodyl gel, jako dezinfekce. Zánět v ráně nepochybně je, ale to je po takovém výkonu do značné míry normální.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí