Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena za trhání zubu - Stomatochirurgie - Diskuze

Cena za trhání zubu

Cena za trhání zubu

nic  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý večer

Chtěla bych se zeptat jaka je adekvatní cena za registraci u zubaře,který nema smlouvy s pojištovnama.zda se mi ze cena 1.800Kč je docela vysoká.A za trhání 3zubů 5000Kč je to uměrná cena?A ještě by zajímalo zda bych za zhotovene zákroky a i za registraci měla dostat nějaký doklad.Nemam totiž ani žadnou kartičku,jelikož posíla sms o připomenuti návštěvy a ani žádný doklad k ničemu.A navíc když mě objedna nevím co mi bude dělat,vždy až tam.Za necelý měsíc jsem byl třikrat a z registraci jsem už zaplatil 17 000 Kč.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,

pakliže vše probíhá mimo zdravotní pojištění, tak je cena řízena trhem, tj. nabídkou a poptávkou. Lékař by vás měl každopádně s cenou zákroku seznámit před zákrokem.

Na naší klinice, kde nemáme smlouvu se zdravotní pojišťovnou žádný poplatek za registraci nemáme, cena trhání zubů je odvislá od toho jaké zuby to byly, jaká byla náročnost zákroku apod. U nás by cena začínala za všechny 3 zuby na 1800 Kč, nicméně u složitého zákroku kde by byla extrakce komplikovaná by se částka pohybovala kolem 4800 Kč za 3 zuby, což by byla nejdražší varianta. Co se týče dokladu, tak doklad je na naší klinice taktéž automaticky vydáván.

Vše je samozřejmě otázka určitého obchodního vztahu a daný lékař má jistě své postupy a ceny, se kterými byste měl být předem seznámen a pak je již na vašem rozhodnutí, zdali je přijmete či nikoliv. Mohu Vám jen poradit, ptejte se, ptejte se a zase se ptejte.

V případě zájmu Vás samozřejmě na naší klinice rádi uvítáme.

S pozdravem Dr. Anastasia Polunina

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - tel.: XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Vytržení zubu, je-li akutní, platí i u nesmluvního lékaře zdravotní pojišťovna. Ceny jsou regulovány státem. Tedy není to libovolné. Klíčové je ale, že před ošetřením se musíte seznámit s cenami. Prostým prostudováním internetu lze nalézt ceny. Lékařů bez pojiš'tovny je nadbytekl a je velká konkurence, snadno si vyberete. To je něco jiného, než hledat lékaře se smlouvou, který dostane za extrakci zubu 168 Kč, ti mají vesměs plno....
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den, máme transparentní ceník na webu. Standardem je již dnes časový a cenový plán před ošetřením. Pacienti od nás obdrží rozpis prací na každém zubu a postupně se orientují v celé rekonstrukci. Tolik za naše pracoviště.
anatom  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Změnit lékaře. Ještě se mezi nimi najdou tací, kteří nejsou zlatokopy

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí