Extrakce kořene zubu

Extrakce kořene zubu

Katka  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dobry den, pred rokem a pul jsem byla na extrakci leve spodni osmicky. Zakrok se zkomplikoval, trval hodinu a ctvrt a zub se musel vyndat na tri casti. Take leceni bylo problemove (zprvu jsem necitila levou stranu jazyka a dasne, pozdeji byl jazyk naopak citlivy, navic trvalo tri tydny, nez jsem mohla pusu otevrit alespon na velikost lzice - i pres rozhybavani do bolesti).
Pred pul rokem jsem byla u jineho zubare trhat pravou spodni osmicku - zakrok i lecba bez komplikaci. Pri vstupnim rentgenu se vsak zdalo, ze mi v puse zustal po leve osmicce koren.
Dnes me boli l. pulka jazyka jako bych ho mela popaleny a cim dal vice me boli dasne v okoli kde byl zub vytrzen smerem az k prednim zubum. Je mozne, ze to zpusobuje zbytek korene, nebo je to poskozenymi nervy pri extrakci? brala jsem B-komplex, ale bez zlepseni.
Je bezne, ze zubar zapomene vyndat kus korene? mela bych si nechat koren vyndat? popripade kde?

Predem dekuji za odpoved.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
příčin může být mnoho, ideální by bylo udělat prohlídku a rentgen, aby se vidělo, co se tam děje. Na naší klinice Vám celý servis můžeme nabídnout. Pokud by byl potřebný zákrok, disponujeme implantačním centrem, díky kterému můžeme provádět mikroinvazivní zákroky, například i extrakce kořenů.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
Katka  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dekuji za rychlou reakci. Vase klinika je mi sympaticka. Libi se mi Vase pristupy a technologie V predchozich diskuzich jsem vsak cetla, ze jste zcela soukromi a extrakce neprorezaneho zubu by stala 3 tisice. Spolu s dalsim vysetrenim, ktere by bylo potreba by se celkova castka mohla vysplham na sumu, kterou si bohuzel nemuzu dovolit.
Kazdopadne dekuji za informace, mozna se na Vas jeste obratim.

S pozdravem Katka
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
S velkou pravděpodobností je postižen nerv, který bylo potřeba a asi má ještě smysl rehabilitovat. Je potřeba vyšetřit stav kosti a zda tam není opravdu zbytek kořene- to by neměl být problém na rentgenu. Váš případ je složitější a vyžaduje stomatochirurga, popř. velmi zkušeného stomatologa.
Katka  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Dekuji za odpoved. Zajimalo by me, jestli spolupracujete s nejakou pojistovnou (ja konkretne mam 205). Popripade kolik by stal pripadny zakrok vcetne potrebnych vysetreni.

Dekuji

Reakce na Katka

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Nám poskytla smlouvu jen pojišťovna 207, ale někdo si to domluvil i u své a pokud máte akutní problém, smím Vás ošetřit na pojišťovnu, ta sice zaplatí velmi málo, ale nenechám Vás v problému, vyšetřit Vás mohu a uvidíme.

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Katka  |  návštěvník  |  Praha
  • 3 odpovědí
Jestli tedy spravne rozumim, pokud si zajdu do sve pojistovny, je mozne, ze mi proplaceni zakroku u Vas schvali? Pokud ne, v jake vysi by se celkova suma pohybovala? Jak dlouhe mate objednaci terminy?

Dekuji za odpoved

Reakce na Katka

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Pokud je to akutní, tak, jestli budu - teď jsem v cizině- budu v půlce dubna, tak to zvládneme bez čekání. A pojišťovna to automaticky zaplatí. Pokud to akutní není- museli byste s návrhem na pojišťovnu dobředu- byly by to stokoruny maximálně jednotky tisíc korun. Napište mi na smucler zavináč XXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí