Opakovaně horečka po extrakci zubu

Opakovaně horečka po extrakci zubu

5 zubů  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
Byla mi vytažena dolní 2, protože se při skousnutí ulomila. Jinak jí nic nebylo. Asi 3 hodiny po výkonu jsem dostal silnou třesavku a horečku 38,5. Ulehl jsem do postele a do druhého dne se horečka snížila, ale stále se ještě necítím dobře.
Totéž se mi stalo před měsícem, kdy mi byla vytažena dolní 1. Předpokládám, že je to nějaká systémová chyba, když se to projevilo už dvakrát. Mohla by to způsobit injekce na umrtvení? Před mnoha lety se píchla injekce a pak se dlouho čekalo, než začne působit. Dnes se píchne a působí okamžitě, takže obsahuje něco, co působí rychle, ale možná organizmus příliš zatěžuje a odtud ta horečka.
Zdůrazňuji, že s trháním mám přebohaté zkušenosti. Vlastních zubů už mám jen 5, ale nikdy dříve se mi něco podobného nepřihodilo.
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den, samozřejmě se může jednat o specifickou reakci na podaná anestetika, či reakci těla na stres a zásah do organismu, každý se přeci jen postupně vyvíjí. Každopádně o tom informujte svého ošetřujícího lékaře.

S pozdravem Dr. Vadym Sherman

Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - XXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 203 odpovědí
  • 67 Likes
příčin je asi 10 možných. Což takhle zajít na kliniku nebo do jiného velkého pracoviště, tam by Vás vyšetřili a zjistili, kde je problém? Takto po internetu sklidíte jen nejasné dohady...Jde o Vaše zdraví.

Související recenze a zkušenosti

laluša 24.11.2016
Spokojený/á

Zákrok zcela bez problému, i po zákroku bez bolesti, celý efekt k plné spokojennosti. Pan doktor pečlivý, příjemný a jeho celkový přístup zbaví pacienta obav z rozhodnutí k implantátu, navíc s konečným dobrým efektem.

2 Likes   2 Komentářů  

Související zákroky

Doktor ve Vašem okolí